Katarzyna Dowbor tworzy konkurencję dla "Nasz nowy dom" Jej program ma być hitem: Wreszcie

Maj dla Katarzyny Dowbor nie był łaskawym miesiącem. Z dnia na dzień zakończyła długoletnią współpracę z telewizją Polsat, lecz to nie przeszkodziło jej w rozwoju. Popularna prowadząca powraca w nowej odsłonie - jej nowy program zapowiada się obiecująco.

Katarzyna Dowbor startuje z nowym programem o tematyce remontowej. Po tym jak nagle straciła posadę w telewizji Polsat, nie poddała się i - jak widać - ciężka praca oraz zawziętość się opłaciła. Nowe show prawdopodobnie będzie hitem, a nieco więcej szczegółów celebrytka zdradziła na swoich social mediach. Kiedy można spodziewać się pierwszego odcinka? Emisja już niebawem. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o menopauzie, TVP i zwolnieniu z Polsatu. Odniosła się do Elżbiety Romanowskiej. "Jest to dla mnie niewyobrażalne"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Dowbor powraca do telewizji. Miszczak raczej nie spodziewał się takiego obrotu spraw

Katarzyna Dowbor w maju poinformowała swoich fanów o zakończeniu współpracy z Polsatem. To na tej stacji przez 10 lat prowadziła popularny program "Nasz nowy dom". Widzowie nie mogli uwierzyć, że taka ikona nie będzie już występować w ich ulubionym show remontowym. 

Według wielu Edward Miszczak popełnił ogromny błąd, zastępując Dowbor nową prowadzącą Elżbietą Romanowską. Ta na ten moment radzi sobie całkiem dobrze i dogaduje się z całą ekipą. Mimo to są widzowie, którzy z utęsknieniem wracają do starych odcinków z udziałem Katarzyny Dowbor. Ku zdziwieniu wielu już niebawem nie będą musieli tego robić, ponieważ prowadząca startuje ze swoim nowym programem w telewizji CANAL+ DOMO. 

 

"Dowborowa od nowa". Nowy program Katarzyny Dowbor. Czy to konkurencja dla "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor na swoich social mediach przekazała fanom długo wyczekiwaną przez nich nowinę. To oficjalne - Dowbor powraca do telewizji. Po kilkumiesięcznej przerwie ponownie zagości na ekranach naszych telewizorów, prowadząc program o tematyce remontowej. Tym razem jednak celebrytka nie będzie pomagać innym i remontować ich domów, lecz zajmie się swoją przestrzenią. Sympatycy tego formatu będą mieli okazję zobaczyć Dowbor "w akcji" oraz poznają wiele cennych wskazówek. 

Wreszcie mogę Wam powiedzieć, że dołączam do zespołu CANAL+. Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji! W CANAL+ DOMO poprowadzę program, w którym zobaczycie metamorfozę mojego własnego domu. Przez ostatnie 10 lat pomagałam w tym innym, a teraz wreszcie przyszedł czas na odnowienie mojego domu. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi remontu domu, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

- napisała Katarzyna Dowbor w poście na Instagramie. Całość zapowiada się naprawdę interesująco. Kiedy pierwszy odcinek? Już 9 grudnia 2023 r. o godzinie 18:30 na kanale CANAL+DOMO będziemy mogli obejrzeć program "Dowborowa od nowa". Warto ustawić przypomnienie!

Więcej o:
Copyright © Agora SA