Zamiast skarpetek kup kolację z gwiazdą. Wystarczą tylko chęci i zbędne 25 tysięcy złotych

W tym roku obchodzimy 10 edycje ogólnopolskiej akcji "Kolacja Marzeń". W jej ramach każdy może wylicytować kolacje z polskimi gwiazdami. Michał Szpak, Kasia Cichopek czy Magda Gessler? Biorąc udział w aukcji, mamy możliwość poznania i zjedzenia posiłku z ulubionymi celebrytami.

Nie zawsze mamy pomysł na idealny prezent dla swoich najbliższych. Nie można jednak źle trafić, wykupując możliwość na zjedzenia kolacji z jedną z ulubionych gwiazd publiczności. Katarzyna Cichopek, Baron, Tomasz Sekielski czy Michał Szpak - posiłek z tymi osobistościami można właśnie wylicytować. Niektóre aukcje są jednak popularniejsze niż inne.

Zobacz wideo Marzena Mawricz: Pokolenie młodych czeka na święta i nie chodzi im o prezenty, oni szukają międzypokoleniowej rozmowy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kolacja z gwiazdą pod choinkę. Wystarczy wciąż udział w licytacji

Dla wielu osób zjedzenie kolacji w towarzystwie twarzy znanych z pierwszych stron gazet wydaje się nieco abstrakcyjne. Okazuje się, że jest to możliwe. Trzeba jednak wziąć udział w aukcji. Już po raz 10 Fundacja "Mam Marzenie" i Allegro połączyły siły, by zorganizować ogólnopolską akcję charytatywną. W tegorocznej "Kolacji Marzeń" weźmie udział cała plejada gwiazd. Licytajce potrwają do 22 grudnia 2023. Można zdobyć kolację z takimi gwiazdami, jak Michał Szpak, Mateusz Damięcki, Anna Dereszowska, Paulina Krupińska, Tomasz Sekielski, Katarzyna Cichopek, Magda Gessler, a nawet z duetem Kwiat Jabłoni. Kolacje będą odbywać się w aż 25 restauracjach w miastach: Warszawa, Kraków czy Poznań. By wziąć udział w licytacji, wystarczy wejść na stronę, wybrać interesującą nas aukcję i wystawić swoją kwotę. Na tę chwilę najwięcej zapłacimy za kolację z Michałem Marszalem - dziennikarzem i adminem tygodnika "NIE". W tej chwili posiłek z nim licytowany jest za kwotę przeszło 26 tysięcy złotych. Zwycięzca będzie mógł się z nim wybrać do restauracji  L'Osteria w Warszawie.

Spełniają marzenia od 2003 roku. Do tej pory udało im się uszczęśliwić 10 tysięcy dzieci

Choć kwoty wydają się być zawrotne, to warto pamiętać, ze środki z wylicytowanych kolacji i charytatywnych cegiełek zostaną przeznaczone na realizacje marzeń podopiecznych Fundacji "Mam Marzenie". Wspiera ona dzieci, które zmagają się z chorobami zagrażającymi ich życiu. Dzięki pracy fundacji choć na chwilę mogą zapomnieć o swoim cierpieniu i smutek obrócić w uśmiech. Fundacja powstała 14 czerwca 2003 roku w Krakowie. Wówczas była niezależną i samodzielną organizacją, która polegała wyłącznie na pracy wolontariuszy. Swoją działalność rozpoczęła w lutym 2004 roku w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Już od 2007 roku działa jednak na terenie całej Polski. Obecnie można wyliczyć aż 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław. Dzięki pomocy ludzi i wolontariuszy, na dzień dzisiejszy fundacji udało się spełnić przeszło 10 tysięcy marzeń chorych dzieci

Więcej o:
Copyright © Agora SA