Wiemy, czy "Rodzinka.pl" wróci na ekrany telewizorów. Producentka: Czekam na to, by go wskrzesić

Telewizja Polska w 2020 roku nagle przestała emitować jeden z ulubionych seriali Polaków - "Rodzinkę.pl". Od tego czasu, mimo próśb widzów, nie było żadnych rozmów na temat reaktywacji. Teraz wszystko może się jednak zmienić. Czy znów będziemy mogli oglądać Boskich na ekranie?

"Rodzinka.pl" niegdyś uważana była za jeden z ulubionych seriali Polaków. Niestety, kilka lat temu nagle zniknęła z ramówki Telewizji Polskiej i tyle o nim słyszeliśmy. Teraz jednak okazuje się, że realizacja serialu może zostać wznowiona. Fani z pewnością już nie mogą doczekać się oficjalnych informacji.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski: Tata mówił, że jestem bardziej podobny do Karolaka niż do niego

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 "Rodzinka.pl" nowy sezon. Czy możemy liczyć na dalsze perypetie rodziny Boskich?

"Rodzinka.pl" premierę miała w 2011 roku; pojawiła się na antenie Telewizji Polskiej. W przeciągu kilku lat zdobyła ogromną rzeszę fanów. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, którzy zagrali małżeństwo Boskich, bardzo szybko wzbudzili sympatię widzów, którzy chętnie oglądali perypetie ich codziennego życia podczas wychowywania trójki synów.  W Tomku (Maciej Musiał), Kubie (Adam Zdrójkowski) oraz Kacperku (Mateusz Pawłowski) każdy widział coś specjalnego. Niestety wraz z 2020 rokiem, serial przestał być realizowany, a jego produkcja skończyła się z dnia na dzień w połowie sezonu. Rozczarowanie fanów było ogromne, kiedy mimo upływu lat serial nie doczekał się ani kontynuacji, ani zakończenia. Mijały lata, a żadnych informacji na temat powrotu "Rodzinki.pl" nie było. Jak podaje Rozrywka Wprost, Tomasz Karolak w 2022 roku zdradził, że część obsady i osób z produkcji, chciałaby dokończyć tę historię dla widzów.

Wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię „Rodzinki.pl", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić

- powiedział. Teraz okazuje się, że może być to możliwe. 

Reaktywacja "Rodzinki.pl" jest możliwa. Producentka uchyla rąbka tajemnicy

Słowa Tomasza Karolaka mogą znaleźć całkiem niedługo odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chodzi przede wszystkim o to, że zmienia się zarząd Telewizji Polskiej. W 2020 roku prezesem był Jacek Kurski i to właśnie on podjął decyzję o zakończeniu realizacji serialu. Obecnie, kiedy już inne osoby stoją u władzy w stacji, istnieje nadzieja na wznowienie "Rodzinki.pl". Wypowiedziała się w tej sprawie Dorota Kośmicka-Gacke, która była producentką tego serialu. W rozmowie z Plejadą powiedziała, że wielokrotnie próbowała rozmawiać z władzami stacji na temat reaktywacji, jednak do tej pory jej wysiłki nie przynosiły żadnych efektów. Teraz ma nadzieje, że sprawa ruszy się z miejsca, a widzowie będą mogli oglądać dalsze losy, uwielbianej przez nich rodziny Boskich. 

Ten serial skończył się bez godnego zakończenia. Po prostu się urwał. Czekam na to, by go wskrzesić. Wielokrotnie próbowałam doprowadzić do rozmów z poprzednimi władzami telewizji na temat reaktywacji, by zakończyć tę produkcję ciekawie i kreatywnie, w sposób satysfakcjonujący wieloletnich fanów. Niestety nie było zainteresowania. Bardzo chętnie podejmę tę próbę z nowymi władzami. Na razie na to za wcześnie, bo dużo się teraz w TVP dzieje spraw pilnych i trzeba wiele rzeczy postawić na nogi, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Liczę na to, że teraz zostanę wysłuchana przez nowe władze i doprowadzimy tę sprawę do końca

- podsumowuje producentka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA