Książulo ocenił świąteczny catering Magdy Gessler. Mistrzyni odpowiedziała jednym słowem

Magda Gessler jest znaną restauratorką. Przed Bożym Narodzeniem zdecydowała się więc na przygotowanie świątecznego cateringu. Pokusił się na niego Książulo, znany youtuber, który nie gryzł się w język w ocenie. Wybuchła afera. Restauratorka odpowiedziała mu jednym słowem.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że i ona przygotowała specjalny świąteczny catering. Znany youtuber Książulo przetestował jej ofertę i ocenił na jednym ze swoich filmów. Padły mocne słowa.

Zobacz wideo Znowu to zrobiliśmy. Testujemy świąteczne menu Magdy Gessler

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Książulo ocenia świąteczny catering Magdy Gessler. Nie był zachwycony

Książulo testuje najróżniejsze punkty gastronomiczne. W okresie przedświątecznym sprawdzał jarmarki w największych miastach Polski. Jego kanał obserwuje przeszło milion osób. Na święta postanowił przetestować catering z restauracji "U Fukiera", której właścicielką jest Magda Gessler. Łącznie zamówił osiem toreb jedzenia, których zawartością były zupy, ciasta, wędliny, soki i inne wigilijne dania. Całość kosztowała go dokładnie 2730 złotych. Niestety, ani on, ani jego kolega nie byli zadowoleni z zamówienia. Pierwszym - ale sporym - minusem, był fakt, że w jego torbach zabrakło kilku zamówionych i opłaconych wcześniej przysmaków. Jak informuje, nie znalazł tam makowca, piernika i jabłecznika. Sam makowiec kosztował 145 złotych, piernik 90 złotych, a jabłecznik 75 złotych. Na tym jednak nie koniec. Panowie zważyli zamówione przez siebie uszka. Według oferty powinno być ich tam 250 gram, kiedy w rzeczywistości dostali... 78 gram. Po tym jak Książulo skontaktował się z restauracją, mógł podjechać po brakujące potrawy - niestety dopiero następnego dnia. 

Czy było warto wydać prawie trzy klocki na to jedzenie? Mi się wydaje, że nie, ale wnioski musicie wyciągnąć sami po tym, co widzieliście

- powiedział Książulo. 

 

Magda Gessler odpowieda na zarzuty Książula. Restauracja i catering to dwa oddzielne byty?

Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Większość była przekonana, że catering Magdy Gessler, zwłaszcza za takie pieniądze, będzie na najwyższym poziomie. Znalazły się nawet głosy, że restauratorka powinna przeprowadzić "Kuchenne Rewolucje" we własnym lokalu. Fani Książula postanowili przyciągnąć uwagę Magdy Gessler, pisząc komentarze na jej Facebooku i Instagramie. Jedna z internautek napisała:

Madzia zobacz co w tej twojej restauracji się odwala

Restauratorka odpowiedziała na ten komentarz, choć jej reakcja wydaje się być niejednoznaczna. 

Cateringu !!!!

- podkreśliła Gessler. Wygląda na to, że zaznacza fakt, jakoby jej restauracja i świąteczny catering to dwa zupełnie oddzielne byty. Fani jednej i drugiej strony wciąż czekają na rozwój wydarzeń.

Więcej o:
Copyright © Agora SA