Aukcje WOŚP 2024. Dzień w Sejmie, lot śmigłowcem z Gortatem i wiele więcej. Pomagaj i przeżyj przygodę

Aukcje WOŚP stały się już nieodłącznym elementem finałów. Wśród dostępnych licytacji możemy znaleźć najróżniejsze oferty. Wiele znanych osób poza obiektami kolekcjonerskimi oferuje, np. wspólne kolacje. Czasami jednak można trafić na bardziej nietypowe i kosztowne formy spędzenia czasu z gwiazdą.

Każdy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to okazja do pomagania i nawet najmniejszy gest ma tu znaczenie. Do puszek wolontariuszy można wrzucić dowolną kwotę i oczywiście robimy to według własnego uznania. Jeśli jednak mamy możliwość przeznaczenia na zbiórkę większej sumy, warto najpierw przejrzeć aukcje WOŚP na Allegro. Być może uda nam się połączyć pomoc ze spełnieniem własnych marzeń.

Zobacz wideo Młynarska: Kiedy widzę inkubator ze znaczkiem WOŚP i matkę, która płacze, to nie ma znaczenia, z jakiego jest ugrupowania

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

32. finał WOŚP: licytacje są już dostępne. Niektóre z nich zaskakują ceną i nie tylko

Jedną z bardziej kosztownych licytacji w tym roku jest wylot prywatnym śmigłowcem na jedną z europejskich eliminacji żużlowego Grand Prix. Aukcję wystawił Marcin Gortat, a oferta poza samym lotem obejmuje bilety VIP na mecz, zwiedzanie parku maszyn oraz spotkanie z najlepszymi żużlowcami na świecie. Aktualna cena wynosi 20 100 zł. Nieco tańsza jest aukcja Marty Kuligowskiej. Jeśli chcemy spędzić cały dzień z dziennikarką w redakcji TVN24 "Polska i Świat", musimy liczyć się z wydatkiem rzędu co najmniej 15 100 zł. Oferta uwzględnia również wyjazd na zdjęcia z jednym z reporterów. Dokładnie tyle samo wynosi aktualna cena aukcji oferującej przejazd zabytkowym tramwajem podczas Nocy Muzeów. Wagon pochodzi z 1907 roku i jest najstarszym z tego typu pojazdów, a zwycięzca licytacji uzyska do niego dostęp na wyłączność. Na niepowtarzalną przejażdżkę będzie można zabrać znajomych i rodzinę.

Aukcje WOŚP to okazja do przeżycia niesamowitej przygody. Pomaganie się opłaca

Wszystkich fanów zdrowego trybu życia na pewno zainteresuje tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską. Aktualna cena tej aukcji to 10 101 zł. Trenerka wraz ze swoim zespołem zadba o nasze ciało, a także umysł i duszę. Dokładnie złotówkę mniej niż za trening z Chodakowską musimy obecnie zapłacić za dzień w Sejmie z Arletą Zalewską, dziennikarką "Faktów" TVN. Opis aukcji obiecuje nam poznanie kulis pracy zarówno dziennikarzy, jak i polityków.

Na koniec mamy nieco tańszą propozycję, która wciąż wiąże się z mocą wrażeń. Nie tak dawno media żyły wpadką Viki Gabor na sylwestrze w Zakopanem, o czym my również pisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów. Teraz jednak każdy może osobiście przekonać się, jak wygląda dzień młodej artystki od próby aż do samego (wybranego przez nas) koncertu. Aktualna cena aukcji to 3756 zł. Wszystkie aukcje znajdziemy na oficjalnej stronie WOŚP. Pamiętajmy, że czasu jest coraz mniej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA