Jury nowego "Tańca z gwiazdami" zaskakuje. Na liście zabrakło kultowych nazwisk. Są za to nowe

"Taniec z gwiazdami" przez lata był jednym z ulubionych programów Polaków. Teraz ma powrócić w nowej i ulepszonej wersji. Zmieni się nie tylko czas emisji i studio, ale również skład sędziów. Piaseczny, Malitowski i Grabowski zostaną zastąpieni nowymi celebrytami. Informacje na temat nowego zespołu mogą zaskoczyć.

Fani już wprost nie mogą się doczekać najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Od momentu ogłoszenia powrotu program wywołuje wielkie emocje wśród telewidzów. Polsat co jakiś czas wypuszcza kolejne szczegóły związane z produkcją. Tym razem ujawnione zostały nazwiska osób, które będą współpracować przy tworzeniu odświeżonego formatu. Choć skład jury jest jeszcze nie potwierdzony, zaskakuje.

Zobacz wideo Czy Michał Piróg przyjąłby propozycję z TVP? "Brałbym pod uwagę"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Taniec z gwiazdami" powraca w nowej ulepszonej wersji. Zmieni się czas emisji i studio

Pojawiają się głosy, że odświeżony "Taniec z gwiazdami" ma być najbardziej gwiazdorską serią od lat. Wpływa na to nowa formuła, za którą odpowiedzialna będzie firma Jake Vision. Nowością dla fanów programu będzie również dzień emisji show i całkowicie inne studio. Już kilka tygodniu temu na światło dzienne wyszła informacja, że nie zobaczymy na fotelach sędziowskich dotychczasowego składu jury.  Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski nie pojawią się już w programie. Iwona Pavlović będzie jedyną osobą ze "starej ekipy", która powróci w nowej edycji. Doniesienia wskazywały, że już nowi celebryci będą rywalizowali o miejsca w jury. Pojawiały się informacje, że Rafał Maserak, a także Agnieszka Kaczorowska-Pela mają zająć puste fotele. Aktorka i tancerka w wywiadach zdradziła, że bardzo by chciała oceniać w programie. Okazuje się jednak, że będzie musiała się raczej obejść smakiem. Pojawiła się bowiem informacja, że zapadała już ostateczna decyzja na temat pełnego składu jury, a jej nazwisko nie zostało wymienione. Kogo więc najprawdopodobniej zobaczymy w odświeżonej edycji?

Nowe jury "Tańca z gwiazdami". W składzie pojawią się aż trzy nowe nazwiska

Pudelek - powołując się na swojego informatora - podaje, że:

Jurorzy muszą być charakterni, nie bać się wyrażać własnego zdania i nie martwić się o to, że swoimi opiniami narażą się widzom

Jak się więc można dowiedzieć, u boku Iwony Pavlocić zasiąść ma zapowiadany wcześniej Rafał Maserak wraz z Ewą Kasprzyk i Tomaszem Wygodą. Może to przyciągnąć sporo osób przed telewizory, ponieważ Ewa Kasprzyk przed laty sama brała udział w tanecznym show, gdzie zajęła czwarte miejsce. Informator Pudelka zapewnia"

W Polsacie wierzą, że aktorka będzie umiała świetnie zrozumieć emocje targające uczestnikami i udzielić im cennych rad

Jeśli chodzi jednak o Tomasza Wygodę, to jest on cenionym choreografem, tancerzem i pedagogiem. Według informatora powiązanego z produkcją serialu ma on "oceniać pląsy uczestników w sposób merytoryczny i sprawiedliwy". Fakt natomiast postanowił się skontaktować z Rafałem Maserakiem, by pogratulować mu nowej posady. Ten wyznał jednak, że nie otrzymał jeszcze żadnej ostatecznej decyzji. Zaznaczył jednak, że jeśli informacje na temat jury się potwierdzą, to będzie bardzo zadowolony, ponieważ zna i bardzo ceni zarówno Ewę Kasprzyk, jak i Tomasza Wygodę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA