WOŚP 2024. Najdroższe licytacje. Już teraz osiągnęły zawrotne ceny. Wśród nich perełka motoryzacji

Aukcje WOŚP cieszą się ogromną popularnością. Co roku gwiazdy związane ze światem sportu, polityki, biznesu czy show-biznesu oferują unikatowe przedmioty, spotkania, a nawet zagraniczne wyjazdy. Jakie licytacje cieszą się w tej chwili największą popularnością? Ceny są zawrotne.

W ubiegłym roku Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy udało się pobić rekord. Datki zbierano nie tylko na ulicach czy za pośrednictwem internatu, ale też podczas licznych aukcji. W tym roku wiele z nich cieszy się ogromną popularnością. Za jakie atrakcje Polacy są w stanie zapłacić najwięcej?

Zobacz wideo Matteo Brunetti o WOŚP. "Mamy siłę medialną" #JedenDzieńDłużej

Licytacje WOŚP 2024. Za te atrakcje Polacy chcą zapłacić małą fortunę 

W niedzielę o godzinie 13 najdroższą aukcją jest golfowy weekend w Marbelli z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską. Obecnie za wyjazd trzeba zapłacić 230 200 złotych. Na co może liczyć osoba, która wylicytuje wycieczkę z filantropami?

W tym roku Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zapraszają na wspólny weekend z golfem w hiszpańskiej Marbelli! Para nie tylko zapewnia lot w wyjątkowo wygodnych warunkach, ale też pokrywa wszystkie koszty wyjazdu

- czytamy na stronie Allegro w opisie aukcji. Dużym zainteresowaniem cieszy się także atrakcja oferowana przez Ewę Chodakowską, obecnie jej cena wynosi 99 700 zł. Trenerka razem ze swoim teamem zaprasza na wielką przemianę. "Tydzień Metamorfozy to nie tylko zmiany w ciele. To przede wszystkim odżywienie umysłu i ukojenie duszy. To będzie niezapomniany czas! Zapraszam! - zaprasza Ewa Chodakowska. Również obraz "Jurek Owsiak" Moniki Graczyk zachwycił Polaków, obecnie jego cena wynosi 50 100 złotych. Co ciekawe, jest to już piąta odsłona portretu pomysłodawcy WOŚP-u. 

Aukcję WOŚP 2024. Prawdziwa perełka motoryzacji może być twoja

Fani motoryzacji także znajdą coś dla siebie. Wylicytować można odrestaurowane Audi GT Coupé. W tej chwili jego cena to 121 100 złotych.

Dla każdego fana motoryzacji największą gratką są klasyki. Dlatego postanowiliśmy kupić i odrestaurować samochód, który zostawił swój ślad na niejednej drodze. Nasz wybór padł na Audi GT Coupe z lat 80.
Audi GT Coupe zjechał z linii produkcyjnej 08.11.1983r. W 2020r. trafia w ręce specjalistów z Salonu Audi - Porsche Inter Auto Polska. Ciekawostka! Samochód został wyrestaurowany 1:1 tak jak wyszedł z linii produkcyjnej. Wszystkie elementy są oryginalne. Jest to jedna z aukcji Allegro dla WOŚP wspierająca cel 32. Finału: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!

- czytamy w opisie aukcji. Choć do końca aukcji pozostało wiele czasu i zapewne ceny znacznie wzrosną, to już teraz zainteresowanie jest ogromne, a Polacy i Polki hojnie dzielą się z WOŚP, aby wspólnie z fundacją nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.