Viki Gabor organizuje obóz dla swoich fanów. Cena kosmiczna, a czas z gwiazdą jest ograniczony

Jeśli marzysz o tym, by poznać Viki Gabor, przyjrzeć się jej pracy i zamienić z nią kilka słów, to ta oferta jest właśnie dla ciebie. Piosenkarka organizuje specjalny obóz, na który zaprasza swoich fanów. Jego cena może zaskoczyć. Za dwa dni z gwiazdą trzeba zapłacić krocie.

Viki Gabor to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Popularność zdobyła po tym, jak wygrała drugą edycję programu "The Voice Kids", a następnie zajęła pierwsze miejsce w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Artystka jest też zaliczana do grona najbogatszych młodych gwiazd. Regularnie wypuszcza nowe utwory, płyty, koncertuje i jest zapraszana na różne wydarzenia muzyczne, ponadto stworzyła własną markę kosmetyków, a nawet nawiązała współpracę z firmą produkującą płatki śniadaniowe. Już niedługo znów będzie mogła dorobić, ponieważ właśnie ogłosiła fanom radosną wiadomość.

Zobacz wideo Viki Gabor o kontakcie z rówieśnikami. Woli towarzystwo starszych osób?

Nowa oferta od Viki Gabor. Polska piosenkarka organizuje obóz dla fanów

Fani Viki Gabor mają teraz wyjątkową okazję na poznanie swojej idolki. 16-letnia piosenkarka właśnie poinformowała w mediach społecznościowych, że w wakacje będzie można z nią pojechać na specjalny obóz. 

Hi, mega się cieszę, że mogę Was zaprosić na moje VIKI GABOR CAMPY 2024. Czeka Nas wiele wspólnych atrakcji. Wszyscy uczestnicy CAMPÓW otrzymają ode mnie wyjątkowy, limitowany prezent. Tylko na CAMPACH zrobię dla Was odsłuch moich demówek

- napisała na Instagramie i wstawiła link do oferty. Wynika z niej, że jest to "camp wokalno-artystyczny", podczas którego uczestnicy będą mogli poznać kulisy życia gwiazdy.

Spełnimy Wasze marzenia o spotkaniu z Viki, co więcej czeka Was wspólne karaoke, Q&A i impreza życia właśnie z nią! Zadbamy o Wasz look, o wspólne pamiątki i niezapomniane przeżycia podczas naszych zajęć

- czytamy na stronie internetowej.

 

Co czeka uczestników campu? Ceny zawrotne, a czas z gwiazdą limitowany

Obóz odbędzie się w lipcu, a organizatorzy obiecują masę atrakcji, m.in. wywiad z Viki Gabor, wspólne karaoke, koncert i możliwość zrobienia zdjęć z młodą gwiazdą. Uczestnicy muszą się jednak pośpieszyć. Choć turnusy będą trwać niecały tydzień, to piosenkarka przyjedzie tylko na dwa dni i to w ściśle określonych godzinach. Ponadto za taką przyjemność trzeba niemało zapłacić. W zależności od długości turnusu, koszt takiego wyjazdu to 2148 zł (sześć dni) i 1989 zł (pięć dni). W cenę wchodzi zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcje, ale nie dojazd na miejsce. Camp odbędzie się w jednym z hoteli w Wielkopolsce, natomiast gwiazda najprawdopodobniej zamelduje się w innym miejscu i nie spędzi z podopiecznymi pełnych 48 godzin. Fanów może też rozczarować limit wiekowy. Na stronie napisano, że będą dwie grupy: 7-9 lat oraz 10-16 lat. Starsi wielbiciele Viki Gabor będą mogli jedynie obejrzeć relacje w mediach społecznościowych.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA