Doda chce napisać książkę. Poznamy szczegóły z jej poprzednich związków? Uderzyła w byłych partnerów

Choć trasa koncertowa Dody dobiegła końca, a na nową nie ma co liczyć, to wokalistka nie wycofuje się jeszcze z show-biznesu. W zanadrzu ma jeden plan. Zdradziła, że chce wydać książkę. W swoim poradniku na złamane serce nawiąże do byłych partnerów.

Rok 2023 był dla Dody bardzo intensywny. Wokalistka wydała nową płytę, kilka singli i teledysków, a także wystąpiła w programach rozrywkowych, m.in. w "Doda. Dream Show", gdzie widzowie mogli obserwować jej przygotowania do wielkiej trasy "Aquaria Tour". Ostatni koncert odbył się w sobotę 27 stycznia, a Doda coraz częściej mówi o planach wyciszenia swojej kariery i zupełnym zejściu ze sceny. Ostatnio nieco zwolniła, aktualnie prowadzi audycję "Dodaphone" w radiu RMF FM, ale w planach ma coś jeszcze. Niedawno ogłosiła, że chce wkrótce wydać swoją pierwszą książkę.

Zobacz wideo Doda o swojej trasie koncertowej: Chcę wygaszać swoją karierę

Co teraz robi Doda? Artystka planuje napisać książkę

Choć Doda nie planuje żadnych nowych tras koncertowych, to nie wycofuje się zupełnie z show-biznesu. W rozmowie z radiem Eska zdradziła niedawno, że w przyszłości chciałaby nagrać swój ostatni album, pracuje też nad filmem dokumentalnym o sobie, ale marzy jej się napisanie książki. Nie byłaby to powieść, a opis jej poprzednich związków. Nie da się ukryć, że piosenkarka ma za sobą wiele nieudanych relacji i każda z nich była bardzo medialna.

Bardzo bym chciała napisać i wydać książkę w drugiej połowie 2024 roku. (...) Ludzie widzą we mnie duże wsparcie mentalne po tym, co przeszłam i co przeżyłam. Po wszystkich swoich porażkach, miłosnych perturbacjach, (...) i naprawdę żegnałam się czasami z życiem, jestem odbiciem lustrzanym ich problemów. Bardzo często, poza muzyką, proszą mnie o jakieś takie siostrzane rady, mentalne podbudowanie

- opowiedziała Doda. Co ciekawe, książka nie byłaby typową autobiografią, a czymś w formie poradnika.

Ile związków miała Doda? Wokalistka jest zniesmaczona książkami byłych partnerów

Dziennikarz Eski zapytał artystkę, dlaczego nie myśli o klasycznej autobiografii, tak jak inne gwiazdy. Doda nawiązała wówczas do książek wydanych przez Radosława Majdana i Nergala, którzy ze szczegółami opisali swoje relacje z piosenkarką.

Nie wydałabym swoich pamiętników. Im jestem starsza, tym bardziej cenię sobie prywatność. (...) Byłam mega zniesmaczona autobiografiami moich byłych facetów - męża i narzeczonego, którzy pierwsze, co zrobili po rozstaniu, to napisali książki, opisując nasz związek, ale wiadomo, że rozstanie z Dodą trzeba zmonetyzować, bo przecież któż chciałby to czytać, gdyby nie to. Nie chciałabym tego powielać, jest to dla mnie żenujące i słabe

- skwitowała. Zapytana o to, czy czytała, co byli partnerzy o niej napisali, odpowiedziała twierdząco. Ponadto uważa, że duża część tych opisów była podkoloryzowana na potrzeby sprzedaży.

Czytałam tylko te fragmenty. I tak były beznadziejne, to co powiedzieć o reszcie? Jak tamto było przekłamane, to sobie pomyśl, jak 90% musiało być podkręcone pod ich ego

- dodała.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.