6. sezon "Sanatorium miłości" już niedługo. Opublikowano zwiastun z uczestnikami. "Nie było tak łatwo"

Z pewnością wiele osób zastanawia się, kiedy 6. sezon "Sanatorium miłości" trafi na antenę TVP. Mamy dla Was dobre wieści. Opublikowano już datę premiery i pierwszy zwiastun. Na filmie można zobaczyć nowych uczestników. Marta Manowska zapowiedziała wiele emocji i zaskakujących scen.

"Sanatorium miłości" to telewizyjny program rozrywkowy typu reality show, emitowany na antenie TVP1 od 2019 roku. Głównym celem formatu jest znalezienie drugich połówek dla uczestników, którymi są osoby powyżej 60. roku życia. W uzdrowiskach przez trzy tygodnie spędzają wspólnie czas i biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach, by móc się wzajemnie poznać i być może nawet zakochać. Program od samego początku prowadzi Marta Manowska, doskonale znana widzom z innego show - "Rolnik szuka żony".

Zobacz wideo Wielka miłość po "Sanatorium Miłości"! Już tego nie ukrywają

Kiedy "Sanatorium miłości" 2024? "Sanatorium miłości" - najnowsze informacje

Na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości" w mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze relacje z 6. sezonu, który niebawem trafi do telewizji. Można podejrzeć na nim, jak wyglądają nowi uczestnicy i przy okazji zobaczyć jedną z przygotowanych dla nich atrakcji. Marta Manowska zapowiedziała, że w tym roku grupa jest dość zróżnicowana pod względem charakteru, a seniorzy nie złapali od razu świetnego kontaktu.

W tym roku przyjechały naprawdę duże indywidualności do 'Sanatorium miłości'. Nie było tak łatwo i nie było takie oczywiste, żeby ta grupa stała się od razu jednością. Mieliśmy trochę takich przejść, które musiały się chyba wydarzyć po to, żebyśmy stali się monolitem. Nie jedno wyzwanie czekało naszych uczestników

- powiedziała prowadząca w filmie opublikowanym na Instagramie.

 

"Sanatorium miłości" sezon 6 już niedługo. Gdzie tym razem trafią uczestnicy?

Marta Manowska zdradziła też, że nie spodziewała się kilku sytuacji, jakie miały miejsce na planie nowej edycji show. Sądziła, że po sześciu sezonach niewiele może ją zaskoczyć.

Było wiele scen, które wykraczały poza moje wyobrażenie tego, jak może jeszcze być w tym programie, który znam już od podszewki i który kocham bezgranicznie. I to się udało. To mnie bardzo cieszy

- wyznała. Czego jeszcze możemy się spodziewać? Nowego uzdrowiska. Do tej pory program kręcono w lecznicach w Ustroniu, Polanicy-Zdroju i w Busku-Zdroju, a tym razem przeniesiemy się do Krynicy. Marta Manowska wspomniała, że będzie tęsknić za pięknym widokiem gór o poranku. Dzień premiery 6. sezonu "Sanatorium miłości" zaplanowano na 10 marca. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć o godzinie 21.30. To właśnie wtedy poznamy nowych uczestników. Dowiemy się, z kim będą dzielić pokoje oraz czy nawiązały się między nimi przyjaźnie lub głębsze uczucia.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA