Kazimierz Marcinkiewicz weźmie trzeci ślub. Kim jest nowa wybranka? To "artystka, malarka, fotografka"

Kazimierz Marcinkiewicz znów zaskakuje swoimi miłosnymi perypetiami. Po zakończeniu batalii sądowej z byłą żoną rozpoczął przygotowania do kolejnego ślubu. Jego nową wybranką będzie Martyna Kinastowska. Para jest w sobie bardzo zakochana i nie chce dzielić się tym uczuciem z mediami.

Kazimierz Marcinkiewicz był niegdyś jedną z bardziej medialnych postaci w Polsce, szczególnie w latach 2005-2006, gdy pełnił rolę premiera. Po niecałym roku od objęcia tego stanowiska podał się do dymisji, a niedługo później odszedł z partii Prawa i Sprawiedliwości i na dobre wycofał się z polityki. Nie oznacza to jednak, że zniknął z pierwszych stron gazet. Media śledziły losy jego burzliwego romansu z Izabelą Olchowicz. Para ostatecznie zakończyła batalię sądową w zeszłym roku, a były polityk już planuje kolejny ślub.

Zobacz wideo Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutował w ringu. "Brat mówił mi: Rafał, odpuść. To jest premier"

Martyna Kinastowska i Kazimierz Marcinkiewicz. Ślub już na horyzoncie

O życiu uczuciowym Kazimierza Marcinkiewicza stało się głośno w 2009 roku, gdy odszedł od swojej żony Marii, z którą ma czwórkę dzieci, do innej kobiety. Kochanką okazała się być Izabela Olchowicz, pieszczotliwie zwana przez premiera "Isabel". Para często wypowiadała się w mediach na temat swojego związku, jednak nie zakończył się on "happy endem". Para walczyła ze sobą w sądzie przez kilka lat, a proces ostatecznie dobiegł końca w lutym 2023 roku. W trudnych momentach Marcinkiewicza wspierała jego obecna ukochana, Martyna Kinastowska. Choć ekspolityk nie opowiada już tak chętnie o swoim życiu prywatnym w gazetach, to jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie stamtąd można było się dowiedzieć, że para jest zaręczona i już planuje ślub.

Kazimierz Marcinkiewicz partnerka. Kim jest Martyna Kinastowska?

Kim jest nowa wybranka byłego premiera? Kazimierz Marcinkiewicz mówił, że "prowadzi poważne biznesy, a jednocześnie jest artystką, malarką, fotografką".

Martynkę poznałem w Koszykach. Zapatrzyłem się na nią, a ona odwdzięczyła się tym samym. Nie mogliśmy oderwać od siebie oczu. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem takiego zafascynowania. Kłócimy się, kto kogo zaczepił pierwszy, kto rozpoczął tę znajomość

- opowiadał w mediach społecznościowych. Polityk niedawno oświadczył się swojej partnerce, a ona od razu się zgodziła. Jak twierdzą zakochani, przygotowania do zaślubin trwają pełną parą.

Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach

- zdradziła Martyna Kinastowska w relacji na Instagramie. Dodała też, że ceremonia będzie prywatna i odbędzie się w tajemnicy przed mediami.

O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później. Zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu

- mówiła. Co ciekawe, będzie to trzeci ślub Kazimierza Marcinkiewicza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.