Mama szóstki dzieci zdradziła, jak często się kąpią. To wyznanie wywołało burzę w internecie

Influencerzy dzielą się ze swoimi obserwatorami wieloma szczegółami z życia. To niestety czasami doprowadza do nieporozumień. O tym przekonała się jedna z tiktokerek, która jest mamą szóstki dzieci. W jednym z filmów wyznała, jak wygląda kwestia kąpieli jej pociech. Ta informacja zaskoczyła internautów.

Współcześnie żyjemy w świecie mediów społecznościowych, więc pokazywanie niemalże każdego momentu z dnia przez mniej lub bardziej sławne osoby jest dla większości społeczeństwa czymś całkowicie normalnym. Niestety takie zachowanie może mieć negatywne skutki. Coś na ten temat wie pewna tiktokerka, która w jednym z filmików powiedziała jakie zasady panują w jej domu przy szóstce dzieci. Jedna kwestia w szczególności wzbudziła zainteresowanie internautów.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

"Afera kąpielowa" na TikToku. Powiedziała, ile razy w tygodniu myje dzieci

Bycie rodzicem to nie lada wyzwanie i praca na pełen etat. Jednak to właśnie rodzice wiedzą, co będzie najlepsze dla ich dziecka. Prawo do wychowania malucha należy do nich i ustalanie harmonogramu dnia pociechom również. Tak też robi tiktokerka posługująca się nickiem @sharon.a.life, która jest mamą szóstki dzieci. Jak można się domyślać, Sharon ma sporo pracy przy takiej gromadce, właśnie dlatego postanowiła wprowadzić do swojego domu pewne zasady, których stara się trzymać wraz z dziećmi. O części opowiedziała w filmiku na TikToku, który wywołał "aferę kąpielową". Sharon wyznała, że kąpie dzieci w wannie dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. 

Dniami przeznaczonymi na kąpiel lub prysznic są niedziela i środa. Chyba że zaistnieje wyjątkowa konieczność, by wykąpać się lub wziąć prysznic również w inny dzień. Ale na ogół to w zupełności wystarczy

- mówiła na filmiku. Ta kwestia nie spodobała się internautom. Jak zareagowali?

Tiktokerka wywołała burzę w sieci. Internauci: To bardzo niehigieniczne

Dość szybko pod filmikiem w sekcji komentarzy pojawiły się wpisy krytykujące postawę Sharon. Według większości osób mycie dzieci dwa razy w tygodniu i narzucanie im dni kąpieli jest nie na miejscu. Inni uważają jednak, że takie rozwiązanie jest jak najbardziej przemyślane, szczególnie w przypadku posiadania tak wielu pociech. Mimo to negatywnych komentarzy było zdecydowanie więcej.

Każdy potrzebuje kąpieli codziennie
Jako osoba, która tak dorastała, mogę z całą pewnością powiedzieć, że to sposób na najgorsze dzieciństwo w historii
To bardzo niehigieniczne

- komentowali użytkownicy TikToka pod filmem. Tiktokerka nie była świadoma, że informacja tak wzburzy internautów i postanowiła wyjaśnić tę kwestię. W innym nagraniu powiedziała, że pozwala swoim dzieciom kąpać się kiedy tylko chcą, lecz te dwa dnia są po prostu obowiązkowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.