Założyła kilkumiesięcznej córce czerwone obcasy. Internauci byli oburzeni. "Nigdy więcej tego nie rób"

TikTok jest pełen krótkich filmów z małymi dziećmi. Niektóre są zabawne, inne rozczulające, a część z nich mocno oburza internautów. Tak stało się w przypadku nagrania z nietypowo ubraną kilkumiesięczną dziewczynką. Dziecko miało na sobie czerwone buty na obcasie.

Wielu rodziców publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmy ze swoimi maluchami w roli głównej. Część z nich jest bardzo zabawna, inne wzruszają do łez, a niektóre są tak nietypowe, że aż trudno je skomentować. Na TikToku właśnie rozpaliła się zażarta dyskusja po tym jak pewna mama pokazała, w co ubrała swoją córkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie buty. Internauci są wzburzeni.

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Do czego nosić czerwone szpilki? Nietypowe ubranie malucha

Na TikToku nietrudno zdobyć popularność. Wystarczy jeden niestandardowy film, by internauci zaczęli śledzić nasz profil z zapartym tchem. Tak stało się w przypadku pewnej kobiety imieniem Grace. Na swoim profilu często udostępniła nagrania małej córeczki, która przyszła na świat kilka miesięcy temu. Dziewczynka oczarowała internautów, dlatego konto zebrało już ponad 8 tys. użytkowników. To jednak nic w porównaniu do tego, ile osób obejrzało jeden z jej ostatnich filmów. Nagranie opublikowane w lutym zostało wyświetlone ponad 15 milionów razy. Wszystko za sprawą nietypowego stroju, jaki maluch ma na sobie. Mała Hallie została ubrana w białą, falbaniastą sukienkę z rozkloszowanym dołem i czerwonym, cienkim paskiem. To, co jednak zwraca największą uwagę, to jej buty. Dziewczynka ma na sobie czerwone pantofelki na obcasie.

Jakie buty dla dziecka, które nie chodzi? Na pewno nie obcasy

Zapewne wiele dzieci w dzieciństwie przymierzało za duże buty rodziców i uroczo pozowało w nich do zdjęć. Dziewczynka na nagraniu z TikToka nie jest jednak takim przypadkiem. Mama kupiła jej malutkie buty w dziecięcym rozmiarze. Co prawda widać, że obcas jest niewielki i miękki, ale internautom bardzo nie spodobało się takie zachowanie. Mała Hallie jeszcze nie potrafi chodzić, na filmie stoi - trzymając się stołu lub siedzi na dywanie. Niektórzy uważają, że maluch wygląda w tej stylizacji bardzo uroczo, a samo wideo bardzo ich rozbawiło.

Chodzi w szpilkach lepiej ode mnie
Też chce mieć takie buty

- czytamy w komentarzach na TikToku. Inni uważają jednak, że takie buty dla tak małego dziecka są bardzo niestosowne i potępiają mamę za publikację filmu.

Przestańcie się nią bawić
Przecież mogła sobie połamać kostki
Mamo, proszę nigdy więcej nie rób tego swojemu dziecku

- piszą inni internauci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA