Ksiądz zdradził, co dzieje się na pielgrzymkach. Dosadnie podsumował kobiety. "Każda szuka męża"

Spotkanie swojej drugiej połówki jest często nie lada wyzwaniem. Portale randkowe to jedno, lecz według znanego księdza z TikToka, miłość można łatwo znaleźć na pielgrzymkach. Duchowny zdradził, jak na takich podróżach zachowują się kobiety i czego pragną. To może was zaskoczyć.

Pielgrzymki to popularne wśród wierzących podróże do miejsc świętych podejmowane z pobudek religijnych. Najczęściej odbywają się latem, ponieważ warunki atmosferyczne sprzyjają długim i pieszym wędrówkom. Na ten temat jakiś czas temu wypowiedział się ksiądz Rafał Główczyński, który wielu osobom znany jest z social mediów. Duchowny zdradził, co dzieje się podczas pielgrzymek i jak na nich zachowują się kobiety.

Zobacz wideo Tomasz Wolny na pielgrzymce

Ksiądz z TikToka robi furorę. Duchowny ma pokaźne grono odbiorców

Ks. Rafał Główczyński to duchowny, który szerzej kojarzony jest jako "Ksiądz z osiedla". Właśnie pod takim pseudonimem udostępnia filmiki na TikToku na temat wiary. Na platformie zebrał spore grono fanów, ponieważ śledzi go już ponad 122 tys. osób. Jego widea interesują internautów i zyskują wysokie wyniki. Nie ma się więc co dziwić, że duchowny w ostatnim czasie został nawet zaproszony do popularnego podcastu "Bez Tajemnic". Co ciekawe, to właśnie podczas tej rozmowy zdradził kilka ciekawostek na temat pielgrzymek oraz tego, jak na takich wędrówkach zachowują się kobiety. Wypowiedź księdza już hula po sieci i zaskakuje. 

Co dzieje się na pielgrzymkach? Katolickie singielki mają w głowie tylko jedną intencję

Ksiądz Rafał Główczyński podczas rozmowy w podcaście "Bez Tajemnic" zapytany o pielgrzymki poruszył kwestie, które przez wielu z pewnością zostałyby przemilczane. Duchowny zdradził, jak na chrześcijańskich podróżach tego typu zachowują się kobiety, które porównał w pewnym momencie do babińca. 

Pielgrzymka to jest taki babiniec, gdzie każda wolna kobieta szuka męża. Chłopaków jest tam garstka. Pewnego razu była modlitwa różańcowa, gdzie właśnie podawało się intencje. No tam było: 'o dobrego męża', 'o dobrego męża', 'dobrego męża'

- mówił Rafał Główczyński. Duchowny wspomniał także, że sam musi zważać na słowa podczas wędrówek, ponieważ ma wrażenie, że jego wypowiedzi często odbierane są dwuznacznie. 

Co ciekawe, wśród wielu wierzących panuje przekonanie, że to właśnie pielgrzymki są najlepszym sposobem na znalezienie idealnego męża lub żony. Czy faktycznie tak jest? Z pewnością istnieją pary, które poznały się w taki sposób i tworzą udany związek, lecz warto dać sobie czas, a miłość prawdopodobnie pojawi się w najmniej spodziewanym przez nas momencie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.