Tak Marianna Schreiber ubrała się na Wielkanoc. Internauci są oburzeni. "W takim stroju do kościoła?"

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, co robiła również podczas świąt wielkanocnych. Zamiast życzeń otrzymała jednak sporo krytyki. Internauci byli oburzeni stylizacją, w jakiej poszła święcić koszyczek.

Ostatnie miesiące nie były dla Marianny Schreiber łaskawe. Na początku marca jej mąż Łukasz Schreiber, polityk Prawa i Sprawiedliwości kandydujący na prezydenta Bydgoszczy, ogłosił, że ich małżeństwo dobiegło końca. To było spore zaskoczenie nie tylko dla fanów pary, ale także dla samej kobiety, która twierdzi, że o separacji dowiedziała się z mediów. W wywiadach tłumaczyła, że nie miała pojęcia o planach męża i ma mu za złe, że postanowił powiadomić ją o nich w ten sposób. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber odpowiada na wywiad męża. "To jest jakiś koszmar"

Ile dzieci ma Schreiber? Córka jest oczkiem w głowie kobiety

Wszystko wskazuje na to, że Marianna i Łukasz Schreiberowie nie doszli do porozumienia i nadal pozostają w separacji. Kobieta nie wspiera już męża w kampanii i skupia się głównie na walkach w Clout MMA oraz na podróżach. Jej priorytetem jest także rodzina. Celebrytka często publikuje zdjęcia z córką Patrycją, która jest jej oczkiem w głowie.

Bóg dał mi szansę zostać matką - pozwolił mi doświadczyć tego cudu. Teraz dzięki Niemu, każdego dnia spoglądam na część siebie. W mojej córce mam przyjaciółkę. Wychowam ją jak najlepiej tylko potrafię. Ze szczególną miłością do Boga, ludzi i zwierząt

- pisała niegdyś o 8-latce na Instagramie. To właśnie z Patrycją Marianna Schreiber spędziła ostatnie święta wielkanocne. Kobiety wspólnie wybrały się w sobotę do kościoła, by poświęcić koszyczek z jedzeniem, a w niedzielę zjadły śniadanie wielkanocne, przy którym towarzyszyła im mama celebrytki. 

 

Marianna Schreiber: zdjęcia ze świąt oburzyły internautów. Nie spodobał im się strój celebrytki

Marianna Schreiber opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć ze świąt. Pokazała, jak spędzała ten czas, a w opisach wyjaśniła, że Wielkanoc to dla niej szczególny czas. Humor kobiety popsuli jednak internauci. Tym, na co zwrócili szczególną uwagę, były stroje celebrytki. Idąc do kościoła z koszyczkiem Marianna miała na sobie czarny top odsłaniający brzuch, na który nałożyła długi płaszcz. Z kolei w Niedzielę Wielkanocną zaprezentowała się w czarno-białej sukience mini na ramiączkach, z głębokim dekoltem i koronką. Zdaniem internautów, taki strój nie wypada nosić w święta.

Pięknie. Ale w takim stroju do kościoła?
Dla naszych dzieci to bardzo ważne. Obserwują także nasz ubiór do kościoła...

- pisali w komentarzach. Znaleźli się jednak fani, którzy bronili celebrytki. Kobieta otrzymała także mnóstwo życzeń i komplementów.

Cudnie wyglądacie obie
Piękne zdjęcie, trzymajcie się
Jesteś piękna, wesołych świąt

- czytamy na Instagramie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA