Przemek Kossakowski już po kolejnym ślubie. Wybrankę poznał w programie telewizyjnym

Po głośnym rozstaniu z Martyną Wojciechowską, która była pierwszą żoną Przemka Kossakowskiego, ten zniknął z mediów. Po dłuższej przerwie powrócił. W jednym z programów telewizyjnych czekała na niego nowa miłość. Dziś podróżnik jest już po kolejnym ślubie. Kim jest jego nowa wybranka?

Przemysław Kossakowski to polski dziennikarz, podróżnik i dokumentalista. Od 2012 roku pracował w stacji telewizyjnej TTV, gdzie emitowano jego reportaże. Największy rozgłos zyskał, kiedy na światło dzienne wyszedł jego związek z Martyną Wojciechowską - podróżniczką, dziennikarką i osobowością telewizyjną. Para miała się ku sobie, co dało się zauważyć przy każdej możliwej okazji, kiedy decydowali się na wspólne wystąpienia. Po trzyletnim związku postanowili wziąć ślub, który finalnie nie okazał się być dobrą decyzją. Po trzech miesiącach Polskę obiegła informacja o ich rozstaniu. Rozżalona Martyna wydała oświadczenie na swoich social mediach, a co zrobił Przemek?

Zobacz wideo Krystyna Jarek: Są różne modele korzystania z AI dopasowane do biznesu

Kossakowski - żona. Historia burzliwej miłości podróżnika i Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski po raz pierwszy pokazali się razem w 2018 roku na balu Fundacji TVN. Para podróżników cieszyła się dużą sympatią wśród fanów, wiele osób wróżyło im wspaniałą wspólną przyszłość ze względu na podobne zainteresowania. Przez dłuższy czas ich związek był odsuwany na drugi plan i nie dzielili się swoim życiem prywatnym w mediach, aż do momentu ślubu. Ten nastąpił w październiku 2021 roku. Niestety, nie nacieszyli się statusem małżeńskim zbyt długo. Już po trzech miesiącach rozżalona Martyna wydała oświadczenie na swoim Instagramie, w którym mogliśmy przeczytać:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie

W wyniku rozstania Przemek zniknął na jakiś czas z mediów społecznościowych. Po czasie przyznał, że potrzebował wyciszenia i samotności. Kiedy pozbierał się po dość głośnym medialnie rozstaniu, powrócił ponownie na ekrany naszych telewizorów i - jak się okazało - znalazł nową szansę na miłość.

Przemek Kossakowski nowa partnerka. Podróżnik znów na ślubnym kobiercu

Po powrocie Przemka Kossakowskiego, w telewizji ukazał się nowy program z jego udziałem "Down the road", w którym prowadzący razem z osobami chorymi na zespół Downa, podróżują po różnych częściach Europy. Tak rozpoczęła się ponowna działalność Przemka w sieci, która pozwoliła dokonać najnowszego odkrycia. Fani zauważyli, że na serdecznym palcu dziennikarza widnieje obrączka. Po wnikliwych analizach obserwatorów wywnioskowano, że jego drugą żoną jest Patrycja Bartoszak - psycholog, którą również można było zobaczyć podczas programu "Down the road". Spełniała tam funkcje opiekuńcze i dbała o komfort psychiczny bohaterów.

I o ile można by było powiedzieć, że jest to teoria spiskowa, tak dowody mówią same za siebie. Zauważono, że od jakiegoś czasu w sieci Patrycja używa dwuczłonowego nazwiska Bartoszak-Kossakowska. Jak dotąd żadna ze stron nie zabrała głosu w tej sprawie, jednak internauci są przekonani o słuszności swoich podejrzeń.

Więcej o:
Copyright © Agora SA