Tiktoker stworzył ranking najgorszych Polskich miast. Zbulwersowani internauci: Nieaktualne stereotypy

W mediach wielokrotnie pojawiają się różne rankingi najlepszych i najgorszych miast do życia, w których uwzględnia się merytoryczne dane i badania. Pewien tiktoker postanowił zrobić jednak własne zestawienie według swojej opinii. Internautom bardzo się to nie spodobało.

Planując wyprowadzkę z małej miejscowości wiele osób staje przed ważnym wyborem - w którym mieście osiąść na stałe? Jeśli wciąż nie możesz znaleźć swojego miejsca, obejrzyj film pewnego tiktokera. Wymienił w nim pięć miast jego zdaniem najgorszych do życia. Choć argumentacja w większości jest żartobliwa, niektóre pozycje mogą zdziwić.

Zobacz wideo Wszystkie bezpieczniki puściły. Program "Mieszkanie na start" winduje ceny nieruchomości

Jakie jest najgorsze miasto do zamieszkania w Polsce? Tiktoker stworzył zaskakujący ranking

Użytkownik @pasiekofficial cieszy się na TikToku niemałą oglądalnością. Jego profil obserwuje już 2,7 mln osób, a każdy publikowany przez niego film zgarnia tysiące "polubień". Jeden z nich wyróżnia się ostatnio szczególną popularnością, bowiem rozzłościł wielu internautów. Mężczyzna opublikował ranking "Top 5 najgorszych miast do mieszkania w Polsce". Na pierwszym miejscu znalazła się stolica.

Jeżeli lubisz płacić 1500 zł za pokój albo 2500 za kawalerkę, która wygląda jak z PRL-u, to jest to idealne miasto dla ciebie. Pomijając już fakt, że jak o 16 chciałbyś gdzieś pojechać samochodem, to zapomnij o tym, bo spędziłbyś dwie godziny w korku. W Warszawie metro jest twoim najlepszym przyjacielem

- uzasadnił swój wybór. Warszawę dogania w rankingu Bydgoszcz, która zdaniem tiktokera jest "jednym z najbrzydszych miast w Polsce". 

Całe szczęście macie blisko do Torunia

- dodaje mężczyzna.

Gdzie w Polsce żyje się najgorzej? Pozycje zaskoczyły mieszkańców

Trzecim najgorszym miastem według tiktokera jest Radom. Jego zdaniem nie ma tam nic ciekawego, a ponadto nie podoba mu się, jak ludzie z tego miasta twierdzą, że są "spod Warszawy". Następne miejsce w rankingu zajął Olsztyn. Pasiek uważa, że choć jest piękny, to poza rokiem akademickim nic się tam nie dzieje.

Jedyne miejsce, gdzie może tam pójść na imprezę, to na bingo z emerytami. Jest to totalnie martwe miasto duchów

Niechlubne zestawienia zamyka Sosnowiec.

Czy muszę coś w ogóle dodawać?

- pyta tiktoker, nie wyjaśniając swojej decyzji. Film należy jednak oglądać z przymrużeniem oka. Choć w opisie umieszczono hashtag "żart", wiele osób odebrało ranking bardzo poważnie, a mieszkańcy zaczęli bronić swoich miast.

Powiem prosto. Bydgoszcz jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Ale niestety dzieci nie doceniają
Radom jest spoko, nikt tu nie mówi, że jest spod Warszawy tylko z Radomia, jest tu dużo ładnych rzeczy do zwiedzania itp.
Co ty masz do Sosnowca?
Bydgoszcz to świetne miasto do życia, dużo zieleni, rzeka, ktoś tu powiela stare nieaktualne stereotypy

- czytamy w komentarzach na TikToku.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy zgadzasz się z tym rankingiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.