Sanah uwielbia to miasto. Ma do niego sentyment. Tu zaczęła się jej wielka kariera

Sanah to współcześnie jedna z najbardziej popularnych i uzdolnionych wokalistek w całym kraju. Artystka jeździ po Polsce, grając koncerty dla swoich fanów, a całkiem niedawno podczas jednego z nich wyznała, do którego miasta ma szczególny sentyment.

Nie da się ukryć, że polska scena muzyczna w ostatnich latach rozkwitła i nabrała barw między innymi dzięki Sanah. Piosenkarka wdarła się do show-biznesu niespodziewanie, lecz od samego początku odnosi niesamowite sukcesy. Aktualnie jest w trakcie trasy koncertowej, a na jednym z ostatnich występów zdobyła się na wyznanie. 

Zobacz wideo Sanah rozmawia z Jessie Ware. Dzieci gwiazdy bohaterami drugiego planu

Piosenki Sanah biją rekordy popularności. Artystka nie zwalnia tempa

Sanah ma zaledwie 26 lat, a na swoim koncie mnóstwo sukcesów. To niebywała ikona polskiej sceny muzycznej, która stale zaskakuje. Pierwsze utwory w jej wykonaniu od razu skradły serca słuchaczy, dzięki czemu artystka zdobyła wielu fanów już na początku kariery. Teraz grono wielbicieli piosenkarki stale się powiększa, co można zauważyć po tłumach, które przybywają na koncerty gwiazdy. Aktualnie Sanah jest w trakcie trasy koncertowej, na którą bilety rozeszły się w mgnieniu oka. Piosenkarka pojawiała się w największych miastach w Polsce, robiąc show, jakiego jeszcze nie było. Przed kilkoma dniami, bowiem 25 kwietnia 2024 roku pojawiła się w Łodzi. To wydarzenie z pewnością przejdzie do historii

Koncert Sanah w Łodzi. Artystka zdobyła się na wyznanie na scenie

Wraz z początkiem marca Sanah wyruszyła w Polskę, by ponownie wraz z fanami stworzyć wyjątkowe show na scenie. Niemalże każdy koncert artystki zachwyca scenerią i efektami specjalnymi. Największym zaskoczeniem tym razem była bez wątpienia huśtawka oraz oczywiście trumna. Na koncercie w Łodzi fani również mogli zobaczyć między innymi takie rekwizyty. Co ciekawe, w pewnym momencie gwiazda przestała śpiewać i postanowiła wygłosić ważną przemowę. Sanah wyznała, że to właśnie w Łodzi odbyła swój pierwszy koncert i po dziś dzień ma ogromny sentyment do tego miasta. 

To właśnie w Łodzi dałam swój pierwszy w życiu koncert, który trwał całe 20 minut. To było dokładnie w Hotelu Andel's. Pamiętam, że bardzo się wtedy stresowałam. Bałam się nawet podnieść rękę, bo ktoś zauważy, że podnoszę. Więc moje pierwsze kroki jako Sanah były właśnie w Łodzi [...] Tutaj też mieliśmy próby właściwie do trasy. Ogólnie dużo wspomnień mam z Łodzi

- wspominała na Scenie piosenkarka, cytuje portal natemat.pl.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy wiesz, jakie koncerty w Polsce odbędą się w wakacje 2024?
Więcej o:
Copyright © Agora SA