Tak mieszka Agnieszka Chylińska. Piętrowy domek rodzinny jest oryginalny jak sama artystka

Zastanawiasz się, jak wygląda dom Agnieszki Chylińskiej? Teraz możesz poczuć się niemal jak w mieszkaniu popularnej wokalistki. Artystka wraz z mężem i trójką dzieci mieszka w niemałej posiadłości w podwarszawskich Chyliczkach. Pasuje do niej nie tylko nazwa, ale i oryginalny wystrój.

Agnieszka Chylińska to popularna polska piosenkarka, która karierę rozpoczynała w rockowym zespole O.N.A. Choć niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami, a na Instagramie gwiazdy widnieją głównie treści związane z karierą artystyczną, to czasem uchyli rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej mieszkanie. Celebrytka od zawsze kojarzona jest z drapieżnymi, oryginalnymi stylizacjami i nietuzinkowym gustem. Okazuje się, że podobnie wygląda jej dom.

Zobacz wideo Chylińska o chorych dzieciach w 2020 roku

Skąd pochodzi Agnieszka Chylińska. Ile lat ma Agnieszka Chylińska? To wiemy o artystce, która chroni prywatności

Agnieszka Chylińska od zawsze dba o swoją prywatność i nie udostępnia o sobie zbyt wiele informacji w sieci. Wiemy jednak, że piosenkarka urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku i to właśnie tam spędziła swoje młodzieńcze lata. W Trójmieście poznała również swojego pierwszego męża, a zarazem menedżera działu marketingu wytwórni Sony Music, Krzysztofa Krysiaka. Wspólna praca zaowocowała związkiem, a w 2002 roku wystawnym ślubem  i weselem w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie. Co zaskakujące, para rozwiodła się jednak po zaledwie 16 miesiącach małżeństwa. Jakiś czas później celebrytka związała się z innym mężczyzną, Markiem, którego poznała w firmie reklamowej w Sopocie. Zaprojektował on także parę okładek płyt oraz plakaty dla jej zespołu O.N.A. Chylińska drugi raz wyszła za mąż w 2010 roku, a z mężem doczekała się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. To właśnie z nimi mieszka teraz we wsi Chyliczki pod Warszawą.

Jak i gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Takiego pięknego wystroju można pozazdrościć 

Tego, jak wygląda mieszkanie Agnieszki Chylińskiej, możemy dowiedzieć się tylko i wyłącznie z urywek filmików oraz zdjęć na jej oficjalnym Instagramie. Przez jakiś czas gwiazda organizowała czytanie dla dzieci, dzięki któremu można było podejrzeć część jej wystroju. Niekiedy również udostępnia fotografie ze środka domu, ale znalezienie ich wymaga naprawdę wprawnego szukania. To, co wiemy na pewno, to że jest to piętrowy domek jednorodzinny. Na wejście na górę prowadzą ciemne drewniane schody, naprzeciwko których wisi ozdobny zegar i krzyż nad drzwiami. Na zielonych i kremowych ścianach nie brak obrazów i obrazków. Dzięki materiałom udostępnionym w sieci przez artystkę mieliśmy okazję zajrzeć także do pomieszczenia, którego jedną ze ścian zajmuje ogromna biblioteczka, pełna książek. Jedno jest pewne, po tym domu od razu widać, że jest bezpieczną przestrzenią dla zdolnej artystki.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Podoba Ci się mieszkanie Agnieszki Chylińskiej?
Więcej o:
Copyright © Agora SA