Wystartował sezon kąpielowy w Warszawie. Baseny na powietrzu ze zjeżdżalniami już na was czekają

Park Wodny Moczydło to nie tylko zjeżdżalnie czy duży basen. Warszawa przygotowała dla swoich mieszkańców liczne wydarzenia i to nie tylko tutaj. W Ośrodku Inflancka także rusza sezon. Znajdziemy tam basen ze zjeżdżalnią oraz wiele innych atrakcji nie tylko dla najmłodszych.

Kolejne atrakcje czekają na mieszkańców Warszawy. 29 maja nareszcie zostaną otwarte letnie baseny na świeżym powietrzu w dwóch ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa. Już od piątku ochłody będzie można szukać w Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło, które znajdują się w miejscach, do których bez trudu dostaniemy się komunikacją miejską lub rowerem.

Zobacz wideo Basen "tylko dla orłów". Całkowicie przeszklony i wystaje 150 metrów nad ruchliwą ulicą

Baseny otwarte Warszawa. Baseny Inflancka już czekają na pierwszych miłośników wodnego szaleństwa

Dotychczas w Ośrodku Inflancka goście mogli korzystać z trzech brodzików oraz 50-metrowej zjeżdżalni, jednak w tym roku pojawią się tu dodatkowe atrakcje i udogodnienia. 

W tym roku dostępne są letnie pawilony, depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice oraz taras widokowy oraz strefa gastronomiczna

- czytamy na stronie warszawskiego urzędu miasta. Na tym jednak nie koniec. warszawiaków i warszawianki,czekają też różne wydarzenia organizowane we współpracy z instytucjami zaufania publicznego i kultury. Nie zabraknie warsztatów animacyjnych oraz edukacyjno-informacyjnych, zajęć jogi, aqua zumby, nauki pływanie dla najmłodszych mieszkańców stolicy, a także ćwiczeń udzielania pierwszej pomocy czy gier i zabaw edukacyjnych dla dzieci i młodzieży o tematyce zdrowotnej.

Ośrodek Inflancka mieści się przy ulicy Inflancka 8 w Warszawie, a letnia pływalnia będzie czynna codziennie między godziną 10 a 20 w maju, czerwcu i lipcu, natomiast w sierpniu od 10 do 19. A co będzie się działo w Parku Wodnym Moczydło?

Baseny Moczydło - co tam znajdziemy? Basen dla dzieci ze zjeżdżalnią to dopiero początek atrakcji

Park Wodny Moczydło od lat przyciąga mieszkańców stolicy i okolic. Nic w tym dziwnego. Na basenie rekreacyjnym o powierzchni trzech tysięcy metrów kwadratowych znajdują się trzy zjeżdżalnie, 50-metrowy basen, brodzik, sztuczna rzeka, plac zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią, wodny plan zabaw, kurtyny wodne i wiele innych atrakcji oraz udogodnień.

 W tym roku w Parku Wodnym Moczydło dostępne są także depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice i stojaki rowerowe oraz strefa gastronomiczna z food truckami

- informuje stołeczny ratusz. Do Parku Wodnego Moczydło znajdującego się na warszawskiej Woli przy ulicy Górczewskiej 69/73 będziemy mogli udać się codziennie między godziną 9 a 19.

Wstęp do obu parków wodnych jest płatny, a bilety można zakupić przez internet za pośrednictwem strony Aktywnej Warszawy. Warto zaznaczyć, że osoby z Kartą Warszawiaka lub Młodego Warszawiaka mogą liczyć na zniżkę

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy zamierzasz odwiedzić Ośrodek Inflancka i Park Wodny Moczydło?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.