Strefa kibica wchodzi na wyższy level. Teraz możesz oglądać mecze Euro 2024 z gorącego basenu

Co prawda Euro 2024 dopiero się zaczęło, ale już gromadzi ogromne ilości zainteresowanych przed telewizorami. Coraz częściej kibice wybierają jednak spotykanie się w większym gronie lub oglądanie meczu poza domem. Specjalnie dla nich łódzki aquapark "Fala" przygotował coś specjalnego.

Część fanów piłki nożnej, zamiast oglądać mecz w domu, woli wybrać się do popularnych stref kibica w swoim mieście. Niektóre z nich okazują się naprawdę nietypowe, jak ta umiejscowiona w Aquaparku "Fala" w Łodzi. Teraz za naprawdę niewygórowane ceny możemy przyglądać się zmaganiom sportowców prosto z basenu lub wygodnego leżaka.

Zobacz wideo Tak wygląda parking rowerowy pod stadionem w Niemczech. A potem pojawił się ten jeden kibic...

Mecz Polska Austria Euro 2024.  Obejrzymy go w nietypowej strefie kibica

W nadchodzących dniach w grupie Euro 2024 nasi piłkarze zagrają kolejno z Austrią w Berlinie (w piątek 21 czerwca o godzinie 18:00) oraz z Francją w Dortmundzie (we wtorek 25 czerwca, również o godzinie 18:00). Pomimo przegranej jeden do dwóch z Holandią, polscy kibice wciąż z zainteresowaniem chcą śledzić narodową drużynę. Doskonałym miejscem do tego zdaje się być strefa kibica w Łodzi, umiejscowiona w Aquaparku "Fala". To wyjątkowe połączenie relaksu i sportu jest doskonałym pomysłem na gorące dni. Kompleks utworzył specjalną strefę dla miłośników futbolu w zewnętrznej części obiektu, przy basenie wypływowym. Postawiono ogromny ekran plenerowy, na którym, póki co, wyświetlono już pierwszy mecz, jaki rozegrała polska reprezentacja. Nie zabrakło narodowych flag, tematycznych gadżetów oraz atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na kibiców czekają jeszcze dwie rozgrywki. Zobacz, co trzeba zrobić, by dostać się do basenowej strefy kibica.

 

Euro 2024: Mecze obejrzysz w standardowych cenach. Aquapark oferuje dogodne warunki i atrakcje

Aquapark "Fala" to jeden z największych parków wodnych w Polsce, znajdujący się przy alei Unii Lubelskiej na Zdrowiu w Łodzi. Nic dziwnego, że to właśnie tam zdecydowano się stworzyć letnią strefę kibica. Podczas spotkania Polska-Holandia przyciągnęła ona sporo zainteresowanych i z pewnością na kolejnych meczach będzie podobnie. Nie ma się co dziwić, gdyż ceny za wejście są takie same, jak standardowo. Wystarczy zakupić zwykły bilet wstępu na strefę basenową. Od poniedziałku do piątku osoby dorosłe za cały dzień zapłacą 144 złote. Możemy wybrać również bilety czasowe na przykład na dwie godziny (54 złote) lub trzy (71 złotych). To, co może dodatkowo przyciągnąć kibiców, to bogata oferta gastronomiczna. Na terenie obiektu znajdują się również sauny. Specjalne strefy kibica powstały w wielu miastach w Polsce. Warto rozejrzeć się w swojej okolicy za podobnym miejscem. Pozwoli nam to na dopingowanie naszej reprezentacji w większym gronie przy emocjonującej atmosferze.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.