Była w The Voice Kids i Eurowizji Junior. Teraz wystąpi w produkcji Disneya. "Nadal nie mogę w to uwierzyć"

Sara James to 15-latka, która nie przestaje zaskakiwać publiczności. Najpierw występowała w The Voice Kids, później Eurowizji Junior. Otrzymała także złoty bilet w America's Got Talent, a teraz będzie współpracować z Disneyem. Trafiła się jej niezła fucha.

Sara James jest córką Polki i Nigeryjczyka, który - podobnie jak ona - jest piosenkarzem. Dziewczyna ma za sobą pasmo licznych sukcesów, ale najnowsza współpraca robi największe wrażenie. Okazuje się, że wystąpi w wersji live action "Małej Syrenki" Disney'a.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest Sara James? Niesamowity talent i ekspresowa kariera piętnastolatki 

Sara James to zdolna 15-latka, pochodząca z niewielkiej miejscowości w powiecie słubickim — Ośna Lubuskiego. Zarówno jej matka, jak i ojciec również zajmują się wokalem.  Talent zatem, można powiedzieć, odziedziczyła po rodzicach. Sara jednak odnosi sukcesy również dzięki bardzo ciężkiej i wytrwałej pracy. Od najmłodszych lat śpiewa i występuje na scenie. Nastolatka brała udział w The Voice Kids i wygrała czwartą serię talent show. Zajęła także drugie miejsce w Eurowizji Junior oraz dostała złoty przycisk od Simona Cowella w amerykańskim programie America's Got Talent. Do wszystkich sukcesów tej bardzo młodej artystki dojdzie teraz jeszcze jeden, a mianowicie bycie częścią Disney'owskiej produkcji.

Hailey Bieber Makijażystka Hailey Bieber zdradza trik na powiększone usta

Mała Syrenka film. Sara James wystąpi w produkcji Disneya

Niedawno Sara James nawiązała ścisłą współpracę z Disneyem. Dziś jest częścią teamu pracującego nad stworzeniem najnowszego filmu "Mała Syrenka". W oryginalnej wersji główną rolę odegra Halle Bailey, a Sara James będzie podkładać jej głos w polskim dubbingu. Sara podzieliła się dobrą nowiną z fanami za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Niektórzy z Was już się zorientowali, że śpiewam jako Ariel w polskiej wersji językowej "Małej syrenki"! Nadal nie mogę w to uwierzyć, że udzieliłam swojego głosu tytułowej postaci, a także wykonałam te wspaniałe utwory w filmie od Disney Polska. Jest to mój dubbingowy debiut! Ta niesamowita przygoda wymagała ode mnie nowego podejścia do pracy moim głosem.

- napisała pod jednym ze swoich najnowszych postów.

Kiedy usłyszymy zatem Sarę James na wielkim ekranie? "Mała Syrenka" będzie miała swoją premierę w kinach 26 maja 2023 roku

 

Zmarł 'człowiek-kozioł'. Czy naprawdę był najstarszym człowiekiem? Rodzina twierdzi, że miał 140 lat Zmarł "człowiek-kozioł". Rodzina twierdzi, że mężczyzna miał 140 lat

Więcej o: