Znaki zodiaku, które do siebie pasują - 12 najlepszych połączeń

Znaki zodiaku, które do siebie pasują, mają większe szanse na harmonijny związek. Szukasz swojej drugiej połówki? Sprawdź, dlaczego warto zacząć od horoskopu.

Kompatybilność znaków zodiaku to nie mit 

Dlaczego niektóre osoby przyciągają nas niczym magnes, podczas gdy w innym przypadku od razu wiemy, że skończy się na przyjaźni? Na temat spełnionej miłości jest wiele teorii. Zamiast czekać na kolejne miłosne fiasko, już na początku warto sprawdzić kompatybilność znaków zodiaku. Poniżej prezentujemy 12 połączeń wraz z opisem. 

Jakie znaki zodiaku do siebie pasują - udane duety 

Właściwie połączenie sprzyja osobistym sukcesom, dobry związek to inwestycja najlepsza z możliwych. Zastanawiasz się, z kim będzie Ci po drodze? Sprawdź trzy pierwsze połączenia. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują i mają szansę przetrwać wszystkie burze

 • Baran i Wodnik

Między Baranem i Wodnikiem nie ma mowy o nudzie, gdy już się spotkają tworzą ekscytujące połączenie pełne czułości i troski o drugą osobę. Łączy ich pasja do przygody i odkrywania nowych lądów. Tworzą wyjątkowo zgrany zespół, który razem może wiele osiągnąć. Cenią wspólny czas, ale szanują też wzajemną przestrzeń. 

 • Byk i Rak

Byk i Rak to przepis na poważną relację. Te dwa znaki zodiaku dobrze się rozumieją, łączy ich bliskość fizyczna i emocjonalna, co zapewnia bardzo dobrą prognozę na przyszłość. Wzajemny szacunek i uznanie dla osiągnięć partnera czynią z tej dwójki niepokonany tandem na dobre i na złe. 

 • Bliźnięta i Wodnik

Niezwykłe połączenie na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Z zewnątrz przypominają trochę stare dobre małżeństwo, co jednak nie znaczy, że w tym duecie wieje nudą. Szanują swoją przestrzeń i nie rozliczają się z czasu spędzonego osobno. Pełne zaufanie to ich sposób na harmonię i szczęście. 

Które znaki zodiaku do siebie pasują niczym puzzle? 

Kolejne zestawienie oznacza trzy kolejne szanse na dobrą relację. Każdy, kto nie znalazł swojego znaku zodiaku powyżej, teraz może spróbować ponownie. Sprawdź, czy jesteś wśród trzech par kolejnych szczęśliwców. Które znaki zodiaku do siebie pasują? Kto ma szanse na filmowe zakończenie? 

 • Rak i Ryby 

Łączy ich mistyczna więź oparta na wzajemnej fascynacji i szacunku.  Para indywidualistów, którzy razem tworzą nową jakość. Ryby potrzebują towarzystwa, Rak trzyma się trochę z boku, ale i tak pod koniec dnia wracają w swoje ramiona. Nawet jeśli los poplącze ich ścieżki, to i tak znajdą do siebie powrotną drogę. 

 • Lew i Strzelec 

Te dwa ogniste znaki potrafią czerpać z życia pełnymi garściami. Razem gonią marzenia i odhaczają kolejne punkty z listy. Wspierają się nawzajem i mają pełne zrozumienie dla decyzji drugiej strony. 

 • Waga i Bliźnięta 

Zgodność znaków zodiaku na poziomie intelektualnym. Umysł jest dla nich bardzo interesującą częścią ciała. Potrafią godzinami rozmawiać o swoich pasjach. Waga i Bliźnięta słyną też z uznania dla innych, co czyni je doskonałymi partnerami. Taka para lubi spokój i będzie do niego dążyć, co nie znaczy, że nie ma tam ognia. Przeciwnie, ale zanim pożar rozpali się na dobre, między nimi zapanuje zgoda. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

 Dopasowanie znaków zodiaku - szczęśliwe połączenia 

Stare przysłowie mówi o tym, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości. A jak będzie w poniższych przypadkach, czy dopasowanie znaków zodiaku to jest ten magiczny składnik, który gwarantuje szczęście? 

 • Strzelec i Baran

Łączy ich miłość i poświęcenie dla wspólnych pasji. Razem mogą góry przenosić, doskonale radzą sobie też z potencjalnym zagrożeniem. Nie reagują na pokusy i są sobie wierni. 

 • Wodnik i Bliźnięta 

Chociaż przyjęło się powiedzenie, że przeciwieństwa się przyciągają, te dwa znaki udowadniają, że wspólne pasje i tematy mogą jeszcze bardziej zbliżyć do celu, jakim jest harmonijne małżeństwo i wesoła gromadka dzieci. 

 • Koziorożec i Byk 

Niekończąca się adoracja, tak w skrócie można opisać ich relację. Chociaż bujają trochę w obłokach, to razem zawsze mobilizują się do działania i czego się nie dotkną, zamieniają w złoto. 

Znaki zodiaku - pary idealne? 

Na koniec zestawienia trzy prawdziwe pewniaki, które razem stworzą mocny i silny fundament. Znaki zodiaku tworzące pary idealne? Jaki jest ich sekret?  

 •  Wodnik i Byk

Porozumienie bez słów, tak w telegraficznym skrócie można opisać tę relację. Razem osiągają wszystkie cele, nawet jeśli czasami trzeba się śmiać przez łzy. 

 • Ryby i Strzelec 

Nie jest to oczywisty wybór, ale w tej dwójce władzę sprawuje pierwotna siła, której nie mogą się oprzeć. Gdy zapomną o całym świecie, potrafią delikatnie, ale też stanowczo sprowadzić się nawzajem na ziemię. 

 • Wodnik i Panna 

Rozmiłowani w luksusie, nie zadowolą się byle czym. Razem dążą do perfekcji, czasami kosztem relacji, ale mają szansę na dobre małżeństwo. Tradycja jest dla nich niezwykle ważna. 

Zobacz też: Jakie znaki zodiaku mają największe szanse wygrać na loterii? Szczęście nie opuszcza ich na krok

Więcej o:
Copyright © Agora SA