Horoskop na tydzień 23-29 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 23-29 października 2023 roku. Czy związek Byka wejdzie na wyższy poziom? A co czeka Strzelca w nadchodzącym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy i sprawdź, jak potoczy się kilka kolejnych dni.

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu zrozumiesz, że nie uzyskasz akceptacji innych, gdy nie zaakceptujesz siebie. To zmieni Twoje podejście do wszystkiego, co do tej pory uznałeś za oczywistą prawdę. Po intensywnym, przełomowym tygodniu w weekend wejdziesz z nową energią. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu poczujesz chaos, który Cię przytłoczy. Rodzina sprawi, że wrócisz do rzeczywistości i zaczniesz żyć tu i teraz. Z czasem coraz częściej będziesz obecny, a poczucie chaosu zniknie. Na weekend zaplanujesz ważną lekturę, która sprawi, że  łatwiej będzie Ci poukładać wszystkie swoje sprawy, także te sercowe. Docenisz swojego partnera i rolę, jaką pełni w Twoim życiu.  

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W obliczu niepewności w tym tygodniu staraj się być elastyczny, nie stawiaj sytuacji na ostrzu noża, a zobaczysz, że inni także będą schodzić Ci z drogi. W weekend poczujesz się błogo i lekko, oprócz wypoczynku postawisz też na wyzwalające porządki. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Będzie to trudny tydzień, który jednak warto przetrwać, bo doprowadzi Cię do pozytywnej zmiany. Opuszczenie strefy komfortu z czasem przyniesie Ci też wymierne korzyści finansowe. 

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu nie śpiesz się z podejmowaniem trudnych decyzji, zapytaj o zdanie osoby, z którymi się liczysz. Być może warto też poradzić się eksperta w danej dziedzinie. Nie musisz się na wszystkim znać, bądź czujny, a unikniesz błędu. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Czujesz się wypalony? Pozwól sobie na trochę wolnego, weź urlop w środku tygodnia i ciesz się świętym spokojem. Z czasem zobaczysz, że im bardziej dostrzeżesz swoje potrzeby, tym bardziej wszystko dookoła się poukłada. 

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu będziesz musiał zawalczyć o swoje, bądź czujny i pilnuj spraw, które bezpośrednio od Ciebie zależą. Nerwowa atmosfera zniknie w okolicach środy. Powoli zaczniesz realizować plan, który pod koniec tygodnia będzie można triumfalnie postawić na forum. Weekend przyniesie ukojenie na łonie natury. Nie odpuszczaj aktywności na świeżym powietrzu. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu wokół Ciebie zapanuje chaos, ale Twoją wewnętrzną siłą jest spokój. Pomimo natłoku obowiązków każdy temat uda Ci się błyskawicznie rozwiązać. W środku tygodnia o uwagę upomną się rodzinne sprawy, spróbuj bardziej angażować się w domowe obowiązki. W weekend przyjaciele zabiorą Cię w nowe ciekawe miejsce, które szybko stanie się Waszym ulubionym. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nowy tydzień przyniesie Ci nowe możliwości, trzeba będzie się trochę dostosować, ale koniec końców wszystko się bardzo szybko poukłada. W środku tygodnia wrócisz do tematu, który ciągle odkładasz na półkę. Tym razem uda Ci się dobrać ludzi, którym będziesz mógł powierzyć większość obowiązków. W weekend przyjdzie czas na zasłużony wypoczynek. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W tym tygodniu będziesz musiał poradzić sobie z trudnymi uczuciami, pamiętaj, że nie jesteś sam i gdy Ci źle zawsze warto zwrócić się o pomoc. Postaraj się też wprowadzić kilka zmian do swojego życia, długi sen, odpowiednia dieta, ruch na świeżym powietrzu to ważne elementy, o których należy pamiętać. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Ten tydzień przyniesie Ci pokusę, aby pójść drogą na skróty, ale zastanów się, czy warto. Projekt, który jest dla Ciebie tak ważny, zasługuje na coś więcej. Postaraj się narysować plan i działać według schematu, a w weekend odpuść sobie i innym. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Osoby spod znaku Ryb w nadchodzącym tygodniu skupią się na samorozwoju. Zaczniesz szerzej patrzeć na swoje potrzeby i zobaczysz, że jeszcze wiele przed Tobą. Otoczenie zauważy zmianę i zacznie brać z Ciebie przykład. W weekend zgromadzisz wokół siebie przyjaciół i zbudujecie nowe wspomnienia. 

Więcej o: