Horoskop na tydzień 30.10 - 5.11 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień od 30 października do 5 listopada 2023 roku. Czy Rybom uda się nadrobić zaległości, a relacja Panny wejdzie w końcu na wyższy poziom? Przeczytaj horoskop tygodniowy i sprawdź, jak potoczy się kilka kolejnych dni.

Horoskop tygodniowy - Baran

Zapomnij o tym co było do tej pory, czas na całkiem nowe rozdanie. Zarówno w pracy jak i w miłości czekają Cię wielkie zmiany. Po tygodniach zastoju teraz poczujesz się jak w rozpędzonym pociągu, miej oczy i uszy szeroko otwarte i pilnuj swojej stacji. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy - Byk

Raz na jakiś czas wszystko idzie nie tak i ten tydzień będzie właśnie taki pechowy. Czekają Cię konflikty, dlatego właśnie teraz uważaj na to, co mówisz, aby niepotrzebnie nie zaogniać i tak już trudnej sytuacji. Z czasem wszystko się ułoży. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Twoja druga połówka często przysparza Ci wielu problemów? Zastanów się, czy ten związek ma przyszłość, a jeśli tak to, co warto zmienić, aby Tobie było lepiej. Tym razem postaw swoje szczęście na pierwszym miejscu. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Szukasz dodatkowej gotówki? Pomyśl o tym komu ostatnio pożyczyłeś pieniądze i upomnij się o swoje. Nie możesz być wiecznie kołem ratunkowym, zwłaszcza że teraz Tobie potrzebna jest pomoc. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Czeka Cię tydzień za kółkiem, postaraj się odłożyć na bok wszystkie rozpraszacze i skupić się na drodze. Ten czas sam na sam warto wykorzystać do przemyśleń, jest pewna sprawa, która czeka na Twoją decyzję. Rozważ wszystkie za i przeciw, a rozwiązanie przyjdzie samo.  

Horoskop tygodniowy - Panna

Po ostatnich problemach sercowych nie zostanie nawet ślad. Ten tydzień rozwieje wszelkie wątpliwości i w końcu będziesz wiedział, na czym stoisz. Wspólny wyjazd w rodzinne strony ostatecznie pokaże Ci, że zdecydowanie grasz w tej relacji pierwsze skrzypce. 

Horoskop tygodniowy - Waga

Czeka Cię wiele rodzinnych spotkań, podczas których uda się wyjaśnić kilka ważnych kwestii. Na koniec wszyscy rozejdą się zadowoleni bez niepotrzebnych pretensji. Twoją prawdziwą siłą jest rodzina, bądź bliski dla bliskich. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Ostatnio wydajesz się być mocno rozkojarzony, czas obudzić się ze słodkiego snu i zacząć działać zanim inni zrobią to za Ciebie. Zarówno w pracy jak i w domu masz trochę obowiązków, z których musisz się wywiązać. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Wszystkie ważne sprawy zrzucasz ostatnio na barki partnera, pomyśl czasem o tym, że drugiej stronie też jest ciężko. Nie zawsze Twoje musi być na górze, miłość nie jest też dana raz na zawsze, warto o tym pamiętać. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Czeka Cię bardzo udany tydzień, pełen spotkań i wzruszających rozmów. Twoja czuła strona właśnie domaga się uwagi, czas odłożyć pracę na bok i skupić się na tym co naprawdę ważne. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W tym tygodniu miłość zdecydowanie doda Ci skrzydeł, ktoś, kto wydawał się poza Twoim zasięgiem, okaże Ci wiele zainteresowania. Ta relacja zdecydowanie ma przyszłość, tylko pozwól jej się spokojnie rozwijać.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od początku, zrób plan i zacznij odhaczać punkt po punkcie. Zanim się obejrzysz uda Ci się nadrobić wszystkie zaległości i zostanie Ci sporo czasu tylko dla siebie. 

Więcej o: