Proste fryzury idealne na wesele. Jak szybko i łatwo uczesać się na ślub?

Wybierasz się na ślub i wesele i nie wiesz, jak się uczesać? Podpowiadamy, które fryzury będą najbardziej modne i zgodne z trendami na 2019 rok. W dodatku są proste i szybkie do ułożenia.
Zobacz wideo

Szukasz modnej fryzury na wesele, która jednocześnie będziesz też prosta i szybka do zrobienia? Poznaj zatem najbardziej gorące trendy 2019. Lato już za nami, jednak nie oznacza to, że sezon na śluby i wesela się skończył. W tym wielkim dniu nie tylko państwo młodzi chcą wyglądać efektownie. Również goście pragną prezentować się jak najlepiej. Dlatego przejrzeliśmy różne inspiracje wśród najbardziej modnych fryzur na wesele zgodnie z trendami na 2019.

Jeżeli chodzi o modne fryzury na wesele, obowiązują dwie podstawowe zasady. Po pierwsze, jeśli nasz ubiór jest bardzo efektowny, fryzura powinna być już zdecydowanie bardziej skromna. I odwrotnie. Po drugie, fryzura na wesele musi być dobrze utrwalona tak, aby spokojnie przetrwała tańce i zabawę do samego rana.

Proste fryzury na wesele - kok

Łatwe fryzury na wesele to przede wszystkim koki w różnym wydaniu. Nic dziwnego, że wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Są bardzo praktyczne, wygodne i pasują zarówno do długich, jak również do półdługich włosów (włosy do ramion), krótkich oraz prostych. Można z nich zrobić swobodny, trochę niedbały kok np. upiąć go z luźnego warkocza. Może być również w wersji bardzo uporządkowanej przy gładko zaczesanych włosach, jak np. u baletnicy.

Szybkie fryzury na wesele - kucyk

Klasyczny kucyk to ponadczasowa propozycja, która nigdy nie wyjdzie z mody. Takie gładko zaczesane włosy, które związujemy w kucyk są eleganckie, a do tego wygodne. Dodatkowo zapewniają nam całonocny komfort, ponieważ tak wystylizowane włosy przez cały czas będą wyglądać perfekcyjnie. Wykonanie takiej fryzury na wesele jest proste i szybkie i nie wymaga specjalnych fryzjerskich umiejętności.

Fryzury na wesele - warkocz

Warkocze to ponadczasowa klasyka, która regularnie powraca do mody. Warto zwrócić uwagę, że modne jest nie tylko klasyczne uczesanie, czyli warkocz z trzech długich pasm. Na temat tej fryzury powstało bowiem wiele różnych wariacji. Są to m.in.: bardzo oryginalne warkocze "róża", "kabelek" czy "wodospad". Można również postawić na klasyczny kłos (nazywany także rybim ogonem), który jest niezwykle prostym, ale jednocześnie efektownym uczesaniem.

Łatwe fryzury na wesele - romantyczne fale 

Romantyczne fale to jedna z najbardziej klasycznych i ponadczasowych damskich fryzur. Idealnie sprawdzi się na wesele zarówno do włosów średnich, jak i długich. Wystarczy, że zakręcisz włosy na lokówkę, a kiedy już zupełnie ostygną, delikatnie je rozczeszesz. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA