Tak wyglądała Anita Werner, kiedy zdawała maturę. Fani: "Pół szkoły się w Tobie kochało, czy cała?"

Anita Werner, dziennikarka i prezenterka telewizyjna znana ze stacji TVN, podzieliła się na swoim Instagramie wyjątkowym zdjęciem. Z okazji rozpoczęcia matur pokazała, jak wyglądała, kiedy sama przystępowała do egzaminu dojrzałości. Jej fani są zachwyceni.

Rozpoczęły się matury 2023. Z tej okazji Anita Werner podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z czasów liceum. Złożyła również życzenia uczniom, podchodzącym do egzaminu dojrzałości. W 1996 roku wyglądała zupełnie inaczej, ale fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anita Werner wspomina maturę. To trudny czas dla uczniów i rodziców

4 maja o godzinie 9:00 rozpoczęły się matury 2023. W czwartek, jako pierwszy odbył się egzamin z języka polskiego. Dziś z kolei uczniowie zmierzą się z językiem obcym, a później przyjdzie czas na matematykę, rozszerzenia i zaliczenia ustne. Z tej okazji na swoim Instagramowym profilu dziennikarka Anita Werner opublikowała wspominkowy post. Życzyła powodzenia uczniom oraz wróciła wspomnieniami do 1996 roku.

Czas, który pamięta się później do końca życia. Powodzenia Maturzyści! I powodzenia Rodzice Maturzystów! Bo pamiętam, że dla całej rodziny to czas wielkich emocji.

- napisała prezenterka, która zdawała maturę w Łodzi.. Fani zachwycili się fotografią młodej Anity i zasypali dziennikarkę komplementami.

Tak wyglądała Anita Werner w czasach liceum. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu

Zdjęcie z młodości Anity Werner szybko zrobiło furorę w internecie. Fani zasypali kobietę komplementami. Prezenterka wyglądała zupełnie inaczej — miała długie włosy, zadziorny uśmiech i skórzaną kurtkę.

Czy wtedy pół szkoły się w Tobie kochało, czy cała? Piękna jak zawsze — jak już Ktoś rzekł!
Zawsze najpiękniejsza!

- czytamy w komentarzach. Post skomentowała również polska lekkoatletka, Anita Włodarczyk.

Hah, jak pisałam maturę, to też jeszcze wtedy miałam długie włosy.

- wyznała trzykrotna mistrzyni olimpijska. Fani nie szczędzili również własnych wspomnień z czasów liceum i zdawania matury.

Do dziś śni mi się po nocach, że w kwietniu się budzę i stwierdzam: "O Boże, matura już w maju!"
O Matko, to były emocje na maturze! Pięknie Pani wyglądała...
Taaak, to czas najwyższych obrotów i dużych emocji.

- piszą internauci. Matury zawsze wywołują ogrom nerwów zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Na wyniki będziemy musieli jednak trochę poczekać. Zgodnie z harmonogramem CKE pojawią się dopiero 7 lipca.

 
Więcej o: