Klinika z Turcji przemieniła 68-latkę. Gdy pokazali efekt, internauci nie wierzyli. "To matka i córka"

Operacje plastyczne w Turcji zyskują na popularności Do kraju zjeżdżają się tysiące osób z całego świata, które chcą poprawić swój wygląd za mniejsze pieniądze. Zrobiła tak pewna 68-latka. Gdy lekarz prowadzący operację pokazał efekt po przemianie, internauci posądzili go o oszustwo.

Operacje plastyczne potrafią mocno zmienić wygląd lub optycznie odmłodzić twarz. Lekarze mają ogromne umiejętności, jednak ten doktor przeszedł samego siebie. O tureckich zabiegach upiększających mówi się od dawna. Ceny nie są wysokie, a efekty potrafią być zniewalające, choć czasami krótkotrwałe. Zdjęcie końcowego efektu metamorfozy pewnej klientki wzbudziło jednak spore zainteresowanie. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba, ponieważ wygląda jak odmłodzona o co najmniej 30 lat.

Zobacz wideo Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Turecki lekarz wykonuje spektakularne metamorfozy. Efekty zabiegów są zdumiewające

Dr May to turecki lekarz, który rzekomo zajmuje się operacjami plastycznymi i zabiegami liftingującymi na twarz. Jego profil na Instagramie obserwuje 458 tys. osób, a mężczyzna regularnie publikuje zdjęcia swoich klientów typu "przed i po". Pokazuje również, jak przygotowuje pacjentów do zabiegów. Zastanawiające jest jednak to, że dr May nigdzie nie podał adresu ani nazwy swojej kliniki, a jedyną formą kontaktu jest aplikacja Whatsapp. Metamorfozy wykonywane przez lekarza wyglądają naprawdę spektakularnie. Jego pacjenci po zabiegach i operacjach mają mniejsze nosy, smuklejszą twarz i gładką, pozbawioną jakichkolwiek zmarszczek skórę. Wyglądają również o wiele młodziej. Jedna przemiana przykuła jednak szczególną uwagę internautów.

Niewiarygodna przemiana pacjentki. Zdaniem internautów to dwie różne osoby

Na profilu doktora pojawiło się niedawno zdjęcie pacjentki, która zgłosiła się do niego na operację. Kobieta na zdjęciu ma widoczne zmarszczki na twarzy, wąskie usta i duży nos. Lekarz napisał w komentarzy, że pacjentka ma 68 lat. Zdjęcie zainteresowało internautów, ponieważ efekt po zabiegach jest zdumiewający. Na drugiej fotografii kobieta wygląda jakby była młodsza o 30 lat. Jej cera jest gładka, twarz smukła, a nos został zmniejszony i poprawiony. Ponadto jej kości policzkowe są zarysowane, a usta o wiele pełniejsze.

Nasza urocza pacjentka panna Dilek po 2 latach od operacji rhinoplastyki, liftingu twarzy i blepheroplastyki. Czekam na Wasze komentarze

- napisał dr May w opisie. Rhinoplastyka to korekta nosa, a blepheroplastyka oznacza plastykę powiek. Na komentarze specjalista nie musiał długo czekać. Metamorfoza wydaje się nieprawdopodobna i wiele osób uważa, że na drugim zdjęciu jest zupełnie inna osoba.

Przecież to matka i córka. Dlaczego okłamujecie ludzi?
Ze wszystkich rzeczy, które nigdy się nie wydarzyła, ta nie wydarzyła się najbardziej
To muszą być dwie różne osoby

- czytamy na Instagramie. Dodatkowym argumentem za oszustwem lekarza może być kolor oczu kobiety. Przed metamorfozą były brązowe, a po - zielone. Dr May nie odniósł się do tych zarzutów.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA