Ten komplet z Pepco skradł moje serce. Muszę kupić go dla całej rodziny! Podobne widziałam w Sinsay i Born2be

Na dworze robi się coraz chłodniej, a my coraz chętniej spędzamy czas w domowym zaciszu. Na gazetce w Pepco pojawiły się właśnie komplety, które z pewnością umilą nam niejeden długi zimowy wieczór. Możesz kupić go całej swojej rodzinie!

O tym komplecie zamarzysz w długie zimowe wieczory. Świąteczny klimat dla całej rodziny!

Już niedługo święta. Ten czas, mi osobiście kojarzy się oczywiście z dobrym jedzeniem, ubieraniem choinki oraz świąteczną atmosferą, ale także bardzo mocno kojarzy mi się także ze świątecznymi piżamami. Często w przeróżnych świątecznych filmach, serialach czy nawet reklamach pojawia się obrazek, na którym widzimy całą rodzinę ubraną w jednakowe świąteczne piżamy.

Choć od zawsze marzył mi się zakup identycznych piżam dla całej rodziny, to do niedawna (szczególnie w Polsce) nie były one jeszcze tak dobrze dostępne. Obecnie jednak moda na świąteczne piżamy przywędrowała także do nas i dziś jest równie popularna co za oceanem. Piękne komplety w wersji dla całej rodziny znaleźć można obecnie w wielu popularnych sklepach odzieżowych. 

PiżamaPiżama Fot. Pepco

Tego typu zestawy pojawiły się także w najnowszej gazetce Pepco. Komplety piżam składające się ze spodni w kratę oraz koszulki z długim rękawem dostępne są w wersji: damskiej, męskiej, młodzieżowej (134-176cm) oraz dziecięcej (92-128cm). Piżama sprzedawana jest w ozdobnym woreczku, więc będzie to także idealny pomysł na prezent dla wszystkich członków rodziny. 

Identyczne świąteczne piżamy dla każdego z poszczególnych członków rodziny, to jak już wspominałam świetny pomysł na prezent, ale nie tylko. To także dobry pretekst do urządzenia wspólnej, świątecznej sesji zdjęciowej, która będzie piękną pamiątką na całe życie. Być może stanie się to waszą rodzinną coroczną tradycją? 

Zobacz wideo

Jeśli nie uda wam się upolować pokazanych powyżej świątecznych piżam w Pepco, podobne modele znajdziecie także w Sinsay oraz na Born2be.

PiżamaPiżama Fot. Sinsay, Born2be

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA