Dobry film na wieczór z żoną to idealne rozwiązanie na minusowe temperatury. Sprawdź, co warto obejrzeć

Dobry film na wieczór z żoną lub dziewczyną często oznacza kompromis. Jak wybrać produkcję, która spodoba się każdej ze stron? Sprawdź kilka ciekawych propozycji na wieczorny seans pełen filmów i wciągających seriali.

Mroźna aura za oknem sprzyja romantycznym wieczorom w domowym zaciszu. Planujesz randkę z drugą połówką? Sprawdź tytuły filmów, które spodobają się każdej ze stron oraz listę wciągających seriali dla dwojga. 

Zobacz wideo Filmowe historie z życia wzięte i Beata Kozidrak śpiewająca po włosku

Romantyki bez lukru - "Wystrzałowe wesele" (2022 r.) 

Co stanie się, gdy nietypowa para postanowi zorganizować wesele? Państwo młodzi w postaci Jennifer Lopez i Josha Duhamela zagwarantują szybsze bicie serca. A gdy dodamy do tego Lennego Kravitza w roli byłego narzeczonego i grupę terrorystów to powstanie nam niezwykły tytuł w kategorii romantyki bez lukru dla niej i dla niego. 

Kadr z filmu ' Wystrzałowe wesele'Kadr z filmu ' Wystrzałowe wesele' Fot. Monolith Films

Aktualnie do obejrzenia na Netflixie 

Film dla dwojga - "Bez wyjścia" (2022 r.)

Wciągający thriller o grupie nieznajomych, którzy utknęli razem w punkcie informacyjnym podczas śnieżycy. Czy każdy jest tym, za kogo się podaje? Młoda kobieta, której zamieć przerwała podróż do rodzinnego miasta, musi szybko zdecydować, komu może zaufać, a kto stanowi śmiertelne zagrożenie. "Bez wyjścia" to film dla dwojga z gwarantowanym dreszczykiem emocji. 

Aktualnie do obejrzenia na Prime 

Fajny film na wieczór z dziewczyną - "Grindhouse: Death Proof" (2007 r.)

Opowieść o kobiecej bandzie, która podczas wesołej wycieczki musi stoczyć śmiertelną walkę z seryjnym mordercą. Jak zakończy się ta rozgrywka? O tym zdecyduje prawdziwy mistrz kina akcji Quentin Tarantino. Gdy interesuje Cię fajny film na wieczór z dziewczyną, warto sięgnąć po klasyczne perełki. 

kadr z filmu 'Grindhouse: death proof'kadr z filmu 'Grindhouse: death proof' fot. Stopklatka TV

Aktualnie do obejrzenia na Netflixie 

Film na wieczór z mężem - "Wojna o spadek" (2022 r.)

Kto zgarnie rodzinną fortunę po umierającej ciotce? Przykładne małżeństwo, poturbowane przez życie siostry, kuzyn playboy, a może były narzeczony? Zabawna historia rodzinna o palmę pierwszeństwa w zaciekłym wyścigu po marzenia. "Wojna o spadek" to film na wieczór z mężem, przy którym nie ma mowy o nudzie.  

Aktualnie do obejrzenia na Prime 

Dobry film dla pary, a może wciągająca seria? 

Bohaterowie ulubionych seriali są jak oczekiwani goście, którzy mogą wpaść z wizytą dokładnie wtedy, gdy mamy na to ochotę i zniknąć w jednej chwili za sprawą guzika na pilocie. Kogo zaprosić do tego idealnego układu? Sprawdź listę wciągających seriali, które udowadniają, że dobry film dla pary może nie mieć końca. 

  • "Based on a true story" (2023 r.)  to komediowa opowieść o tym jak ciężarna agentka nieruchomości wraz z mężem (przebrzmiałą gwiazdę tenisa) i tajemniczym hydraulikiem próbują wrócić na szczyt za sprawą podcastu true crime.  

Aktualnie do obejrzenia na Prime 

  • "Nocny recepcjonista" (2016 r.) historia byłego żołnierza, który porzuca ciepłą posadkę w szwajcarskim hotelu na rzecz tajnej operacji przeciwko handlarzowi bronią. Ten emocjonujący tytuł łączy w sobie różne wątki, także romantyczny. 

'Nocny recepcjonista'"Nocny recepcjonista" Fot. Materiały prasowe AMC

Aktualnie do obejrzenia na Prime 

  • "Ferry"  (2023 r.) opowieść o wielkim uczuciu barona narkotykowego do Danielle. Ich spokojne życie na kempingu wywraca się do góry nogami, gdy para tajnych agentów zaczyna deptać im po piętach. Kto jest wrogiem, a kto prawdziwym przyjacielem? 

Aktualnie do obejrzenia na Netflixie 

Zobacz też: Najlepsze komedie romantyczne - najciekawsze opowieści o miłości, które bawią i wzruszają. Co oglądać na Netflixie i HBO?

*W materiale wykorzystano zdjęcia: Monolith Films, Stopklatka TV, AMC

Więcej o:
Copyright © Agora SA