Zapomnij o pikowanych kurtkach. Najbardziej stylowe kobiety noszą teraz futra! Wyglądają luksusowo

Pikowane kurtki to już przeżytek? Choć dotychczas stanowiły one jeden z najpopularniejszych zimowych modeli okryć wierzchnich, to obecnie w modzie kiełkuje zupełnie nowy trend. Już teraz noszą je najbardziej stylowe kobiety.

Inne kurtki idą w odstawkę! Luksusowe kobiety zaczynają nosić tylko takie okrycia wierzchnie

Pikowane kurtki, wełniane płaszcze, parki – jakie okrycia wierzchnie królują w aktualnym zimowym sezonie? Okazuje się, że oprócz wszelkiego rodzaju pikowań, które już od kilku dobrych miesięcy królują wśród największych trendów, pojawiła się zupełnie nowa tendencja. Do łask powróciły bowiem futrzane płaszcze, w których już teraz zakochał się cały Tiktok oraz Instagram.

W Internecie już kilka dobrych tygodni temu zakiełkował bowiem trend na tzw. „słowiański styl", który na Tiktoku przejawiał się głównie poprzez noszenie wielkich futrzanych czapek oraz płaszczy, często takich znalezionych na babcinym strychu. Wraz z rozprzestrzenianiem się tego trendu, ze sklepowych półek szybko zaczęły znikać różnego rodzaju sztuczne futra, a same sklepy zaczęły dokładać do swojego asortymentu kolejne modele. 

 

Choć trend na futra rozpoczął się na dobre zaledwie kilka tygodni temu, to już teraz wiele kobiet publikuje stylizacje z ich wykorzystaniem na swoich instagramach. Trzeba przyznać, że niektóre z prezentowanych outfitów prezentuje się naprawdę elegancko i luskusowo. 

Gdzie kupić najmodniejsze okrycie wierzchnie na zimę 2024? Futra z Ochnika, Mohito i Bonprix zawrócą ci w głowie!

Futrzane płaszcze bardzo szybko podbiły serca wielu kobiet. Równie szybko także zaczęły pojawiać się w asortymentach sklepów odzieżowych. Jednym z tych sklepów, w których już teraz wybór sztucznych futerek jest naprawdę spory jest Ochnik. To właśnie tam znajdziemy wiele opcji w różnych długościach oraz fasonach. Większość z nich utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Propozycje w nieco mniej oczywistym odcieniu znalazły się natomiast w asortymencie sklepów Mohito oraz Bonprix.

FutroFutro Fot. Ochnik, Mohito, Bonprix

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.