Ta fryzura będzie bić rekordy popularności wśród kobiet po 60-tce. Tak zachwyca w niej Trojanowska

Już na początku wiosny ta fryzura będzie robić nie lada furorę wśród pań w okolicach 60. roku życia. Izabela Trojanowska zainspirowała swoje rówieśniczki nowym wizerunkiem. Artystka postawiła na dłuższe, cieniowane cięcie, które optycznie odjęło jej lat. Zobacz, jaka stylizacja zachwyciła fanów.

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a to najlepszy czas na dokonanie zmian w swoim wyglądzie. Wiele pań decyduje się teraz na odświeżenie fryzury, gdyż wraz z nową porą roku, zmieniają się trendy. To cięcie wyjątkowo zachwyciło internautów. Izabela Trojanowska zainspirowała nim wiele pań w dojrzałym wieku, udowadniając, że długie włosy wciąż są pożądane.

Zobacz wideo W najbliższych sezonach jedna fryzura będzie rządzić wśród 60-latek. Nosi ją już teraz Izabela Trojanowska.

Moda na wiosnę 2024: Izabela Trojanowska zachwyca nową fryzurą. Pora na dłuższe włosy

Izabela Trojanowska to popularna piosenkarka i aktorka, która w kwietniu tego roku skończy 69 lat. Mimo dojrzałego wieku wciąż wygląda pięknie, a jej najnowsza fryzura bardzo ją odmłodziła. Artystka zupełnie zerwała z poprzednim eleganckim wizerunkiem, opierającym się na klasycznym bobie, farbowanym na ciemniejsze barwy. Teraz stawia na modne cięcie z pazurem, które swoją największą popularność przeżywało w latach 80. Okazało się, że Trojanowska pokochała "mullet", który wyjątkowo do niej pasuje. To cieniowana, asymetryczna fryzura z krótszym przodem i dłuższym tyłem, optycznie zwiększająca objętość włosów i nadająca całemu wizerunkowi młodzieńczego uroku. Celebrytka pokazała się już na żywo w kilku różnych stylizacjach: wybierając wyprostowane włosy, lekko je falując lub stawiając na żel. Jak widać "mullet" pozwala nam na wiele możliwości i jest naprawdę prosty w układaniu. Ponadto potrafi mocno wyszczuplić wizualnie twarz, dzięki "pazurkom" opadającym na policzki. Nic dziwnego, że fanki były zachwycone nowym wyglądem gwiazdy. Zanim jednak zdecydujemy się na podobne cięcie, warto wiedzieć, komu będzie pasowało.

 

Modne fryzury damskie 2024: Komu pasuje "mullet"? Komentarze internautów mówią jedno

Zanim zainspirujemy się Izabelą Trojanowską na dobre, warto wiedzieć, komu najlepiej pasuje "mullet". Cięcie to, choć jest raczej uniwersalne i nie ogranicza go wiek, czy płeć, to nie obędzie się bez grzywki. Ta z kolei najlepiej prezentuje się u osób z wysokim czołem oraz podłużną twarzą, gdyż optycznie ją skraca. Posiadaczki szerszej szczęki, czy okrągłych rysów mogą sobie takim uczesaniem zaszkodzić. Jedno jest pewne, Izabeli Trojanowskiej takie cięcie wyjątkowo pasuje, o czym świadczą pozytywne komentarze fanów.

Nowa, jeszcze piękniejsza!
A mówiłam, że pięknie z grzywką!
Wygląda Pani prześlicznie w tej fryzurze.

- komentują internauci pod jednym z postów artystki na Instagramie. Jeśli więc mamy pewność, że "mullet" dobrze sprawdzi się na naszej głowie, nie zastanawiajmy się dłużej. Bez dwóch zdań będzie to najmodniejsze cięcie tej wiosny wśród pań.

Więcej o:
Copyright © Agora SA