"Kucharz" wniósł na salę tort weselny. Para młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom w to, co widzi

Pewna para młoda podczas swojego przyjęcia weselnego przeżyła niemały szok. Kiedy po ceremonii pięknie ubrani zarówno młodzi, jak i goście czekali na wniesienie tortu, stało się coś niespodziewanego. Niosący go kucharz się potknął. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

Ostatnim czasem sieć podbija nagranie z wesela. Można na nim zobaczyć, jak kucharz wnosi na sale piękny i wyjątkowy biały tort. Para młoda nie mogła jednak przewidzieć przygotowanej przez niego niespodzianki, która wywołała skrajne emocje. Młode małżeństwo i goście byli w niemałym szoku.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek spełniła urodzinowe marzenie. Dostała od Radosława tortem po twarzy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kucharz wnosił na sale piękny tort weselny. To, co stało się później, zszokowało wszystkich

Joey Salads podzielił się nagraniem z wesela, które podbija internet. Całe wideo trwa kilka minut, ale dla tych, którym brakuje czasu, na Instagramie pojawiła się skrócona wersja. Na niej można zobaczyć, jak mężczyzna ubrany od stóp do głów w biały strój kucharza wnosi na salę trzypoziomowy tort, na którego szycie widzimy figurkę przedstawiającą młodą parę. W pewnym momencie mężczyzna jednak się potyka i upada na podłogę, a jego twarz ląduje centralne w pięknym torcie. Na buziach młodej pary widać w tej chwili prawdziwy szok. Oboje szeroko otworzyli oczy ze zdziwienia i złapali się za głowy. "Kucharz" również nie pomógł w całej tej sytuacji, a wręcz ją pogorszył. Zamiast szybko się podnieść i posprzątać... zaczął zjadać rozgnieciony tort. Goście weseli obserwowali całość, nie wiedząc, czy powinni się śmiać, czy płakać. Wówczas część osób zaczęła się zastanawiać czy cała tą sytuacją, której właśnie doświadczają, nie jest po prostu rozbudowanym żartem. I cóż... mieli rację. Mężczyzna wnoszący tort to znany w internecie żartowniś, który dodatkowo był świadkiem na tym weselu. Wypiek, który upuścił, został przygotowany specjalnie do wykonania żartu.

Internauci nie są zachwyceni tym żartem. Uważają, że to marnowanie jedzenia i psucie specjalnego dnia

Kiedy prawda wyszła już na jaw, sala weselna szybko została posprzątana po żarcie i wyjechał również prawdziwy tort, który ozdobiony został owocami i kwiatami. Młodzi poczęstowali wszystkich kawałkiem tortu - tego prawdziwego, a nie z podłogi - a z żartownisiem zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie, które ukazywało rozgniecione ciasto. Filmik został opublikowany nie tylko na Instagramie, ale także i na YouTubie. Na obu tych platformach, można znaleźć całą masę komentarzy, w których internauci wyrażają swoją opinię o żarcie. Niektórzy uznali ten żart za zabawny, jednak zdecydowana większość komentujących jest zadnia, że to nie tylko bezsensowne marnowanie jedzenia, ale też zepsucie czyjegoś specjalnego dnia. Jak możemy przeczytać:

Nadal jest to marnowanie jedzenia i nie ma się tu czemu dziwić
Wyobraź sobie, że ktoś zrobił ci taki żart na twoim weselu. Byłbym wściekły
Więcej o:
Copyright © Agora SA