Powiedzieli sobie "tak" tysiące metrów nad ziemią. Ich ślub może trafić do Księgi Guinnessa

Historia miłosna, jakiej jeszcze nigdy nie było. Para pobrała się na pokładzie Boeinga 747 podczas lotu z Dubaju do Omanu. Myśleli, że nic nie będzie w stanie jeszcze bardziej uświetnić ich wyjątkowego dnia. Nie spodziewali się, że stanie przed nimi możliwość wpisania do Księgi Guinnessa.

Historia Vidhi Popley i Hridesh Sainani, pary ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jest niesamowita. Młodzi postanowili wziąć ślub podczas lotu w chmurach z Dubaju do Omanu. Ten czyn nie to nie tylko wyżyny romantyzmu, ale też szansa na wpisanie ich imion do Księgi Rekordów Guinnessa. Nie każdy może się pochwalić takim osiągnięciem.

Zobacz wideo Jacek Jelonek o swoim ślubie. Zaprosi mnóstwo gości. "Jak się pobierać to z pompą!"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Takiego ślubu jeszcze nigdy nie było. Para pobrała się na pokładzie Boeinga 747

Niesamowita ceremonia na pokładzie Boeinga 747 połączyła piękną tradycję z nowoczesnością. W ten sposób para chciała zrealizować swoje marzenia, przy okazji dając wyraz swojej miłości. Ich historia rzuca nowe spojrzenie na zawiązywaniu węzłów małżeńskich. Para poznała się już w szkole. Vidhi jest córką wpływowego właściciela luksusowej marki jubilerskiej działającej w Dubaju i Mumbaju. Wraz ze swoim już teraz mężem, dzielili te same marzenia i aspiracje, dzięki czemu zakochali się w sobie bezpamięci. Ich uczucie przetrwało nie tylko próbę czasu, ale i okoliczności. Chcąc, by punkt kulminacyjny w ich miłosnej historii był czymś niezwykłym, zdecydowali się wziąć ślub w samolocie. Nie był to również przypadkowy wybór. Łączył w sobie miłość do podróży i chęć stworzenia niezapomnianej, jedynej w swoim rodzaju uroczystości. To wydarzenie, będące zarówno świętowaniem ich miłości, jak i zamiłowania do lotnictwa, stanowiło prawdziwą rewolucję w sposobie myślenia o ślubach.

Ślub, który może zapisać się na kartach historii. Zwieńczenie historii miłosnej 

Organizacja tak innowacyjnego wydarzenia wymagała precyzji oraz przywiązywania uwagi do detali. 350 gości, w których skład wchodziła rodzina, przyjaciele i media, było świadkami tej niesamowitej chwili. Ślub miał miejsce 24 listopada 2023 roku. Samolot z młodą parą i ich gośćmi wyruszył z Dubaju w trzygodzinny lot do Omanu. To wydarzenie spełniło wszystkie ich marzenia, które narodziły się w trakcie całych miesięcy przygotowań i planowania. Jak donosi portal Genialne, Vidhi i Hridesh wybrali ślub w samolocie jako symbol. Jest to dla nich metafora podróży życia, w którą chcą wyruszyć ramię w ramię. Oprócz tego lot ma być symbolem nowych początków, wysokich aspiracji i chęci osiągnięcia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego w swoim życiu. Ich wyjątkowy ślub ma szansę na wpisanie do Księgi Rekordów Guinnessa, jako pierwszy ślub w samolocie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeśli im się to uda, zawarcie związku małżeńskiego Vidhi i Hridesh na zawsze pozostanie zapisane na kartach historii. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA