"Taniec z Gwiazdami" powraca na ekrany. W jury może zabraknąć prawdziwej ikony programu

"Taniec z Gwiazdami" powróci do ramówki Polsatu. Już wkrótce po raz 14. będziemy mogli oglądać zmagania celebrytów o wielką wygarną. Teraz pojawiły się doniesienia na temat tożsamości jednej z uczestniczek. Kogo zobaczymy już niedługo na wywijającego parkiecie?

Popularny program "Taniec z Gwiazdami" powróci na ekrany telewizorów. Już wiosną będziemy mogli oglądać największych polskich celebrytów wirujących na parkiecie w konkurencji o wygraną. Choć zostało jeszcze trochę czasu do premiery pierwszego odcinka po dłuższej przerwie, to w mediach miało się już pojawić nazwisko pierwszej uczestniczki show.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna komentuje spekulacje dot. TzG. "Bardzo tęsknię"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Taniec z Gwiazdami" powróci na ekrany. Już niedługo celebryci będą rywalizować na parkiecie 

Polsat już w maju ogłosił, że powstanie kolejna, 14. z kolei edycja programu "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami". W komunikacie dowiadujemy się, że pierwsze odcinki pojawiają się na antenie stacji wiosną 2024 roku. Co więcej, zapowiedziane zostało, że czeka nas całe mnóstwo niespodzianek. Edward Miszczak - dyrektor programowy Polsatu - w rozmowie z Plejadą zdradził kilka sekretów dotyczących produkcji. Przekazał, że najcięższym zadaniem w organizacji nowego sezonu jest nic innego, jak wybór uczestników. Jak sam mówi:

 To jest zadanie przed producentem. On ma z tym problem, że już wszyscy tańczyli, więc bardzo trudno jest znaleźć fajną obsadę, która będzie rokować. Jeśli nie będzie dobrej obsady, to nie będzie tego programu

Dodatkowo najnowsze plotki głoszą, że z jury zniknie Iwona Pavlović. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu była od początku związana z formatem. Jak jednak donosi "Super Express", o miejsce w jury walczy Agnieszka Kaczorowska, z którą miała się już nawet skontaktować produkcja.

"Taniec z Gwiazdami 14"- uczestnicy. Kogo będziemy mogli zobaczyć w formacie?

Teraz pozostaje pytanie, kogo będziemy mogli oglądać w tym show. Portal Plotek - powołując się na własne źródła, które są bliskie produkcji - podaje, że jedną z uczestniczek ma być Kinga Zawodniak. Telewidzowie mogą ją kojarzyć z takich programów jak "Pierwszy raz Kingi" oraz "Dieta czy cud?". Gwiazda cieszy się również ogromną popularnością na Instagramie, gdzie obserwuje ją przeszło 122 tysiące osób. Reporterzy serwisu postanowili zaczerpnąć wiedzy u źródła. Zapytali więc celebrytkę w kwestii udziału w programie Polsatu. Jej odpowiedź, choć nie zupełnie klarowna, daje nam mały wgląd. Możemy się domyślać, że trwają już przynajmniej rozmowy na temat jej udziału w popularnym programie. Jak sama powiedziała:

Nie wiem, czy mogę udzielać oficjalnych informacji? Chyba nie. Na pewno nie dementuję, ale też i nie potwierdzam

Wszystko stanie się jasne już wkrótce, ponieważ według medialnych doniesień, uczestnicy show są już wybrani, a pod koniec stycznia gwiazdy zaczną swoje treningi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA