Artur z "Rolnik szuka żony" zapomniał już o Sarze. Wygląda na to, że ma nową wybrankę

Finał 10 edycji programu "Rolnik szuka żony" już za nami, lecz emocje nadal nie opadły. Mimo zakończenia emisji, widzowie i internauci nadal spekulują odnośnie życia prywatnego Artura. Czy odnalazł miłość? W ostatnim czasie postanowił przerwać milczenie. Teraz wszystko jasne.

Tuż po zakończeniu nagrań programu "Rolnik szuka żony 10." Artur jakby zapadł się pod ziemię. Mimo małej aktywności w social mediach widzów bardzo zaciekawiła jego postać i nadal chętnie interesują się życiem mężczyzny. W ostatnim czasie były uczestnik sam wywołał spore zamieszanie - prawdopodobnie całkiem nieświadomie, zważając na wcześniejsze poniekąd ukrywanie życia prywatnego. Tym sposobem przerwał milczenie i ujawnił swój związek. Kim jest wybranka jego serca i jak o zmianie status poinformował fanów? To może was zaskoczyć.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o imieniu dla córki. Zdradza termin porodu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy Artur z "Rolnik szuka żony" zapomniał o Sarze? Wszystko na to wskazuje

Artur był jednym z uczestników 10. edycji programu "Rolnik szuka żony" i jego postać odbiła się dość szerokim echem. W trakcie trwania emisji widzowie mogli oglądać jego pierwsze kroki w związku z Sarą, która niemalże od samego początku spodobała się mężczyźnie. Ich relacja wyglądała na szczęśliwą i idealną - widzowie wróżyli im świetlaną przyszłość. Niestety para rozstała się tydzień przed finałem programu. Pomimo tego, że w wielu przypadkach uczestnicy show znajdują miłości na lata, nie jest to zasadą. W przypadku Artura i Sary ta informacja zdziwiła wielu, jednak - jak wiadomo - tak też bywa. Teraz okazuje się, że mężczyzna zdążył już zapomnieć o dawnej wybrance serca. Wszystko wskazuje na to, że jest w nowej relacji. Skąd takie podejrzenia? Wyjaśniamy. 

Nowy związek Artura zdziwił internautów. Wszystko przez aktywność na social mediach

Artur w ostatnim czasie poinformował - prawdopodbnie nieświadomie - swoich fanów o wejściu w nową relację. Na facebookowym profilu edytował informację o statusie związku. Dotychczas widniał tam napis "wolny", aktualnie ten zmienił się na "w związku". To bez wątpienia nie przypadek, a Artur prawdopodobnie odnalazł drugą połówkę. Kim jest nowa wybranka mężczyzny? Tego niestety jeszcze nie wiemy, ponieważ na social mediach para nie pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. Z pewnością ogłoszenie i ujawnienie ukochanej to kwestia czasu. Czy może to być Sara, czyli dawna partnerka z telewizyjnego show? Według niektórych tak, lecz na konkretne informacje musimy jeszcze poczekać. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA