Anna z "Rolnik szuka żony" spodziewa się dziecka. Tak na wieść o ciąży zareagował Kuba

To już pewne. Ania i Kuba z programu "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka. Termin porodu już niebawem, a jak na tak wspaniałe wieści zareagował przyszły tata? Jego reakcją rolniczka podzieliła się z fanami na Instagramie.

10 edycja programu "Rolnik szuka żony" już za nami, lecz o niektórych uczestnikach nadal jest głośno. Jedną z najbardziej lubianych par w ostatnim sezonie byli  Ania i Kuba. To między innymi im udało się stworzyć szczęśliwy związek, a całkiem niedawno poinformowali nawet o przełomowym momencie. Już niebawem na świecie powitają dziecko - kiedy przewidują termin porodu oraz czy płeć malucha jest już znana? 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin o imieniu dla córki. Zdradza termin porodu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna i Kuba z "Rolnik szuka żony". Widzowie uwielbiali śledzić losy pary w programie

Ania i Kuba dali się bliżej poznać widzom i internautom za sprawą 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". Co ciekawe, na początku nie dogadywali się najlepiej, lecz z czasem znaleźli wspólny język i zostali parą. Ich miłość z każdym odcinkiem była coraz bardziej widoczna, co cieszyło fanów relacji. Mimo krótkiej znajomości, para podjęła już ważne kroki w swoim związku. O czym mowa?

Podczas świąt dowiedzieliśmy się o uroczych zaręczynach, ale to nie wszystko. Ania i Kuba - jak się okazuje - spodziewają się dziecka. Już niebawem na świecie ma pojawić się ich syn. Cudowną informację przekazali dalej mediom w świątecznym odcinku reality. Po czasie na Instagramie Ania zdradziła, jak Kuba zareagował na wieści o ciąży. 

Ania z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Tak na wieści zareagował jej narzeczony

Narzeczony Ani już niebawem zostanie ojcem, ale nie jest to jego pierwszy raz. Ku zdziwieniu wielu, mężczyzna ma już trójkę dzieci, a dokładnie dwie córki i syna. Teraz do wesołej gromadki dołączy jeszcze jedno maleństwo, które z pewnością będzie oczkiem w głowie wszystkich bliskich. Dokładny termin porodu para zostawia dla siebie, lecz Ania na swoim Instagramie zdradziła, że ma wydarzyć się to już na wiosnę. Wielu fanów zastanawiało się także, jak na wieści o ciąży zareagował Kuba, więc kobieta postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Cieszył się

- napisała w relacji na Instagramie, odpowiadając na pytanie obserwatora. Nie ma w tym nic dziwnego, a fani pary prawdopodobnie spodziewali się takiej odpowiedzi. Z pewnością zostanie rodzicem to sporo pracy i zmiana niektórych nawyków, ale również przygoda, nadająca życiu sens, o czym bohaterowie programu prawdopodobnie wiedzą. Kuba z partnerką wyczekują więc poznania maleństwa, które narodzi się już niebawem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA