Kandydat na prezydenta wystąpił w "Top Model". Reprezentował "mężczyzn z brzuszkiem"

Michał Kirker aktualnie startuje w wyborach na prezydenta Jaworzna w województwie śląskim. Choć dziś z powagą przemawia do wyborców, przed laty wystąpił w rozpiętej koszuli w programie "Top Model". Dał się poznać widzom jako reprezentat modeli plus size.

Już w niedzielę 7 kwietnia 2024 roku odbędą się wybory samorządowe. Będziemy głosować nie tylko na członków rady miasta, ale także na burmistrzów, wójtów i lokalnych prezydentów. Od tygodni kandydaci prześcigają się w coraz bardziej oryginalnych pomysłach na kampanie, żeby zaistnieć w szerszym gronie. Choć nazwiska większości mogą nam nic nie mówić, jeden z kandydatów może wydać się niektórym znajomy. Jeśli należysz do grona fanów programu "Top Model", z pewnością go kojarzysz. 

Zobacz wideo Joanna Krupa chciałaby po raz trzeci wyjść za mąż? Wspomina swoje śluby. "Był troszkę smutek"

Michał Kirker: Top Model. Kandydat na prezydenta wystąpił w popularnym show

Michał Kirker wziął udział w 10. edycji popularnego programu "Top model". Mężczyzna już od pierwszych kroków na castingowym wybiegu zachwycił jury. Miał na sobie spodnie rybaczki, całkowicie rozpiętą koszulę i biła od niego ogromna pewność siebie. Bez skrępowania pozował przed jurorami i klepał się po brzuchu.

Kochani, to się nazywa model pandemii

- stwierdziła Joanna Krupa. Michał Kirker odbiegał urodą od większości uczestników programu, jednak nie bez powodu wziął udział w show.

Model plus size na wasze usługi. Ktoś musi te XXL nosić. Jest wielu mężczyzn takich jak ja: z brzuszkiem piwnym, z boczkami, którzy mimo wszystko też się interesują modelingiem i też chcieliby zobaczyć, jak te kreacje wyglądają na ludziach jak oni

- wyjaśnił uczestnik. Następnie na prośbę uczestników przebrał się w ciemną marynarkę z cekinowymi zdobieniami i złotym szalikiem. Mimo zachwytu jurorów i masy komplementów, Michał Kirker nie przeszedł do kolejnego etapu i opuścił program.

 

Kim jest Michał Kirker? Partia proponuje go jako prezydenta Jaworzna

Dziś Michał Kirker kandyduje w wyborach na prezydenta Jaworzna (województwo śląskie). Mężczyzna startuje z listy Koalicji Obywatelskiej, a w swoim programie obiecuje m.in. zwiększenie dostępności do żłobków i przedszkoli, przywrócenie porodówki w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Jaworznie oraz utworzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt. Prywatnie jest aktorem, a niegdyś prowadził portal internetowy. Z kolei w sąsiednim mieście, w Mysłowicach, zdobył nagrodę "Osobowości roku". Otrzymał ją od "Dziennika Zachodniego" za kilkuletnią współpracę z ośrodkiem kultury. W swoim spocie wyborczym obiecuje, że w przeciwieństwie do aktualnych władz, wysłucha mieszkańców Jaworzna i rozwiąże ich problemy.

Miasto Jaworzno potrzebuje zmiany. Miasto Jaworzno potrzebuje silnego społeczeństwa, które będzie chciało wpływać na przyszłość naszego miasta. Mieszkańcy zbyt długo byli niewysłuchani. Nikt nie chciał z nimi rozmawiać, konsultować, nikt nie chciał ich słuchać ani rozwiązywać ich problemów. Buta, nepotyzm i arogancja to niestety cechy, z których dali się poznać aktualni włodarze Jaworzna. Niestety tak długi urząd sprawia, że zapomnieli o tym, iż to oni mieli służyć mieszkańcom, a nie mieszkańcy im

- mówił na filmie.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA