Polscy grabarze staną w szranki w konkursie kopania grobów na czas. Nietypowa atrakcja na targach

Branża pogrzebowa w wielu osobach może budzić negatywne skojarzenia. Pamiętajmy jednak, że nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się wiedzą jest w tej pracy równie ważne, jak w każdej innej. To z tego względu organizowane są Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, czyli Necroexpo. Wydarzeniu będzie towarzyszyć niecodzienny konkurs.

Niektórzy mówią, że praca grabarza to najpewniejszy zawód świata. W końcu zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi będzie zawsze. Mimo to nawet tutaj rynek stale się zmienia. Pojawiają się inne rozwiązania i przyjmowane są nowe standardy. Aby się do tego dostosować, konieczne jest ciagłe obserwowanie branży. Zadanie to jest na szczęście dużo łatwiejsze dzięki wspomnianym już targom Necroexpo.

Zobacz wideo Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca

Necroexpo 2024. Do Kielc zjadą setki osób z branży pogrzebowej

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach odbędą się już po raz 10. Wszystko potrwa od 7 do 9 czerwca na terenie Targów Kielce przy ulicy Zakładowej 1. W tym czasie będzie można zapoznać się z ofertami producentów, dostawców oraz spotkać branżowych ekspertów z całego kraju i zagranicy. Wśród nich pojawią się m.in. producenci urn i trumien, dostawcy luksusowych karawanów, twórcy biżuterii z prochów oraz dostawcy sprzętu dla prosektoriów. Wystawy zaprezentowane zostaną na trzech tysiącach metrów kwadratowych. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ udział w niej weźmie w sumie aż 120 wystawców, co jest rekordową liczbą w historii Necroexpo. Na uczestników czekają również bardzo ciekawe atrakcje.

Kielce zaoferują atrakcje dla wszystkich pracowników branży pogrzebowej na targach funeralnych 2024

Jedną z zapowiadanych atrakcji, która może okazać się bardzo emocjonująca, jest konkurs w kopaniu grobów na czas. Swoich sił w tym starciu spróbują cztery ekipy najlepszych grabarzy z Polski, Węgier, Czech i Słowacji. Ponadto będzie można zobaczyć pokaz mody dla pracowników zakładów pogrzebowych. Odbędzie się też ekskluzywna gala wręczenia jubileuszowych nagród, bankiet z występem muzyki na żywo, wieczorne grill party oraz wystawa fotograficzna przedstawiająca ewolucję targów Necroexpo na przestrzeni minionej dekady. Co ciekawe, wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale dostępny wyłącznie dla pracowników branży pogrzebowej i cmentarnej. Aby odebrać bezpłatne bilety, należy zarejestrować się na stronie Targów Kielce.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Czy słyszałeś/aś już wcześniej o Targach Necroexpo?
Więcej o:
Copyright © Agora SA