Tyle zarabiają aktorki za odcinek sequelu "Seks w wielkim mieście". "I tak po prostu" to żyła złota

Aktorki "Seks w wielkim mieście" zarabiały za występ w popularnym serialu ogromne kwoty. Po latach uwielbiana produkcja doczekała się kontynuacji pod tytułem "I tak po prostu". Choć krytycy na początku nie byli przychylni, to produkcja okazała się prawdziwym sukcesem.

Niedawno wyszło na jaw, ile pieniędzy zarabiają Sarah Jessika Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis za kontynuację serialu "Seks w wielkim mieście" - "I tak po prostu". Kwoty z pewnością mogą zrobić wrażenie w dodatku, że produkcja nie doczekała się zbyt pochlebnych opinii fanów i krytyków. To, ile dostają za jeden odcinek, można liczyć co najmniej w setkach tysięcy dolarów.

Zobacz wideo Ile zarabiają pięściarze w Polsce? Gwiazdy nie mają szacunku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"And Just Like That..." HBO Max wypuści kolejny sezon. "I tak po prostu" powróci na ekrany

Ku radości zagorzałych fanów serialu "Seks w wielkim mieście" od 2021 roku nagrywana jest jego kontynuacja pod tytułem "I tak po prostu". Niestety nie każdy jest nim tak zachwycony jak najbardziej wierni wielbiciele. Produkcja otrzymała dosyć niskie oceny od krytyków, a wielu widzów nie przekonał brak uwielbianej aktorki Samanthy Jones, odgrywającej rolę Kim Cattrall. Mimo to serial HBO odniósł nieproporcjonalnie duży sukces, dzięki czemu powstały już dwa sezony i trwają prace nad kolejnym. Druga seria była emitowana latem 2023 roku, a na trzeci sezon prawdopodobnie poczekamy jeszcze co najmniej rok. Dla głównych aktorek: Sarah Jessiki Parker, Cynthii Nixon oraz Kristin Davis "I tak po prostu" okazało się prawdziwą żyłą złota. Najlepiej świadczy o tym fakt, że niedawno wyciekły dane na temat ich zarobków za jeden odcinek. Sumy potrafią naprawdę mocno zaskoczyć.

Tyle zarabia Sarah Jessica Parker i inne aktorki za jeden odcinek "I tak po prostu"

Nie tylko widzowie przed telewizorami cieszą się z kontynuacji serialu. Aktorki również nie mają na co narzekać, ponieważ zagranie w zaledwie jednym odcinku przynosi im naprawdę spore zyski. Według danych ujawnionych przez serwis "Just Jared" okazuje się, że główne bohaterki zarabiają po kilkaset tysięcy dolarów. Kristin Davis, czyli filmowa Charlotte York oraz Cynthia Nixon, wcielająca się w postać Mirandy Hobbes dostają od 650 do 750 tysięcy dolarów za jeden odcinek. Jeszcze więcej z kolei otrzymuje prawdziwa gwiazda produkcji, czyli Sarah Jessika Parker. Celebrytka ma zarabiać na jednym epizodzie nawet okrągły milion dolarów, co udowodnił raport "Variety". Pierwszy sezon składał się z 10, a drugi z 11 odcinków. Możemy w łatwy sposób policzyć, że gwiazdy dotychczas otrzymały minimum 15 milionów dolarów za całość. Filmowa Carrie Bradshaw może się spokojnie cieszyć nawet ponad 20 milionami. Nic dziwnego, że pomimo wielu animozji i niechęci, aktorki wciąż biorą udział w nagraniach, a serial z powodzeniem będzie kontynuowany.

Więcej o:
Copyright © Agora SA