Prezent dla chłopaka. Jak wybrać, jeśli jesteście krótko razem?

Zakup prezentu dla chłopaka zawsze przysparza wielu problemów, szczególnie gdy nie jesteście długoletnią parą. Co kupić, aby było ciekawie, ale nie nazbyt zobowiązująco? Podpowiadamy!

Początek grudnia to również początek wielkiego poszukiwania prezentów, nie tylko dla najbliższej rodziny. Chłopakowi też wypada coś podarować (nawet jeśli nie był do końca grzeczny!). Długoletnie pary znające się od podszewki raczej nie mają z tym problemu, ale co wybrać, jeśli jesteście razem od niedawna? Bokserki  odpadają, a zbyt zaangażowane prezenty w stylu romantycznego albumu mogą go tylko odstraszyć. Przygotowaliśmy kilka wystarczająco neutralnych, a jednocześnie ciekawych propozycji, które na pewno ucieszą nowego faceta!   

Prezent dla faceta z pasją

Najłatwiejszym sposobem wyboru świątecznego prezentu dla partnera jest kierowanie się jego zainteresowaniami. Cokolwiek mieści się w obrębie praktykowanej przez niego pasji, z pewnością go ucieszy. Wybór gadżetów w każdej dziedzinie jest szeroki: od koszulek  kibica w piłce nożnej, poprzez niedrogie rakiety i akcesoria do tenisa, słuchawki dla przyszłych DJ-ów, deskorolki dla skate'ów, aż po fartuszki dla zapalonych kucharzy i pady dla wielkich fanów gier komputerowych. Nawet jeśli nie jesteś zwolenniczką jego "randek" z X-boxem, tym razem bądź wspaniałomyślna - w końcu w święta cuda się zdarzają! 

Ponadczasowy klasyk...na luzie! 

Biżuteria męskaBiżuteria męska Kolaż Follow.gazeta.pl / www.instagram.com/bizuteriaapart / Materiały partnerów

Jeśli twój partner uwielbia wszystko to, co eleganckie i klasyczne, dobrym wyborem będzie męska biżuteria . Stylowa bransoleta , spinki do mankietów albo naszyjnik zawsze okażą się trafione. Zaletą biżuteryjnego prezentu jest jego trwałość w czasie. Oprócz tego, gdy twój mężczyzna będzie miał go przy sobie, jego myśli powędrują w twoim kierunku! Aby nie było zbyt poważnie, wybieraj młodzieżowe produkty - spinki z podobizną Lorda Vadera, a bransoletki w sportowym stylu. Uwaga! Znów bardzo modne są również spinki do krawatów! 

Super prezent dla super chłopaka! 

Prezent dla niego - koszulki i czapkiPrezent dla niego - koszulki i czapki Kolaż Follow.gazeta.pl / Materiały partnerów

Mężczyźni kochają superbohaterów niezależnie od wieku. Nawet jeśli na co dzień twój partner nosi elegancką koszule i marynarkę, na pewno dużo przyjemności sprawi mu T-shirt ze znakiem Batmana, Supermana, albo innego nieustraszonego idola. Dziś, jako duży chłopiec, to on pragnie czuć się silnym i odważnym i nawet jeśli nie puszcza z nadgarstka lepiącej pajęczyny, możesz być pewna, że koszulka doda mu wewnętrznej motywacji. Ci, którzy zbytnio uwierzą w swoje nadzwyczajne moce powinni dostać w prezencie ciepłą czapkę. Bo jak wiadomo - mężczyźni też marzną, a chorują jeszcze gorzej niż kobiety. 

Poniżej znajdziesz więcej propozycji prezentów dla niego. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA