Możesz spakować się na 7 dni w bagaż podręczny. Jak to zrobić? W ten prosty sposób możesz dużo zyskać

Pakowanie się wydaje się łatwą czynnością, jednak gdy w grę wchodzi bagaż podręczny z ograniczonym miejscem, może okazać się to niemałym wyzwaniem. Pewien TikToker pokazał jak spakować się na 7 dni w bagaż podręczny, a użytkownicy są w szoku, że takie to proste.

Podróże to coś, co w dzisiejszych czasach okazuje się być niemałym wydatkiem, dlatego tak ważna jest umiejętność spakowania się na wyjazd w darmowy bagaż podręczny. Pewien TikToker zdradził swoim obserwatorom trik, jak zapakować się na tygodniową podróż w bagaż podręczny. Robi to szybko, a w dodatku w bardzo przemyślany sposób. Można tak zaoszczędzić pieniądze i czas.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak spakować bagaż podręczny? Trik z TikToka pozwala zaoszczędzić pieniądze

Podróże samolotem to duże ułatwienie, które pozwala nam w szybki sposób zmienić swoje położenie i znaleźć się w niemalże dowolnym miejscu na świecie. Niestety taka podróż to również ograniczenia, które można obejść, odpowiednio się pakując lub wydając niemałe pieniądze na dodatkowy bagaż. TikToker o nicku kajetaneo, zamieścił na swoim koncie filmik, na którym pokazuje jak spakować się na 7 dni w plecak podręczny. Większość linii lotniczych jako bagaż podręczny akceptuje właśnie plecak lub torbę o wymiarach 40x25x20 cm. W taki plecak jak się okazuje, można spakować się nawet na 7 dni, wystarczy wprowadzić odpowiednią organizację. Mężczyzna pokazał, że na wyjazd należy zabrać jedynie najpotrzebniejsze przedmioty. Rzeczy takie jak koszulki czy ręcznik dobrze jest zwinąć w rulon, a długie spodnie i grubą bluzę lepiej założyć na siebie. Dzięki rezygnacji z niepotrzebnych kosmetyków czy odzieży można uniknąć dodatkowych opłat za bagaż i cieszyć się wakacjami w dobrej cenie

Bagaż podręczny: jeśli podróżujesz musisz o tym pamiętać

Jeśli planujesz podróż lub pierwszy raz lecisz samolotem, warto dowiedzieć się kilku ważnych zasad, które panują w samolotach i na lotniskach. Jeśli posiadasz bagaż podręczny, pamiętaj, że nie możesz zabrać do niego płynów o pojemności większej niż 100 ml. Na pokład samolotu nie możesz również zabrać ostrych narzędzi, broni, środków chemicznych oraz sprzętu sportowego. Co ważne zakazane są również farby w aerozolu czy przedmioty łatwopalne. Przed wyjazdem i dotarciem na lotnisko dobrze jest zapoznać się także z regulaminem danej linii lotniczej. 

Może cię zainteresować:
- Najtańsze miejsca na wakacje 2023. Lecąc do tych krajów zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy.
- Zabranie takich pamiątek z wakacji może kosztować fortunę Turyści, strzeżcie się mało znanych przepisów.
- Najniebezpieczniejsze miejsca na świecie. Raj dla fanów ekstremalnych wrażeń czy miejsca, od których lepiej trzymać się z daleka?

Więcej o:
Copyright © Agora SA