Posmaruj tym kran, a będzie lśnić jak nigdy. Skuteczny trik pokojówek hotelowych, znany nie od dziś

Hotele znane są raczej w większości z małych łazienek. Dlatego podczas sprzątania, panie pokojowe muszą mieć rozmaite sposoby na to, by nie zniechęcić gościa hotelowego do korzystania z niej. Mają one tajny produkt, który bezinwazyjnie ją doczyści i znajdziesz go z łatwością w drogeriach.

Niektórzy sprzątają łazienkę z zamiłowania, ponieważ uważają, że ich to relaksuje. Jednak znaczna większość twierdzi, że jest to najgorsze pomieszczenie, które można sprzątać. Sprzątanie łazienki, to nie lada wyczyn, jeśli nie wiesz, jak odpowiednio się do tego zabrać. 

Zobacz wideo Przykry zapach z kuchennego zlewu? Dwa składniki wystarczą, by sobie z nim poradzić

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ten produkt sprawi, że łazienka będzie lśnić jak nigdy. Wystarczy go użyć niezgodnie z przeznaczeniem 

Większość produktów chemicznych do sprzątania, posiada silnie żrące składniki aktywne, które w większości są niebezpieczne dla zdrowia. Mogą być niebezpieczne zarówno dla układu oddechowego jak i mogą podrażnić skórę, dlatego należy się z nimi obchodzić bardzo ostrożnie. To wszystko sprawia, że sprzątanie przestaje być przyjemnością, a zaczyna być utrapieniem. Pokojówki hotelowe na szczęście znają nietypowy sposób na to, aby armatura była lśniąca, gdzie zapach produktu jest bardzo delikatny. Produkt jest tak skuteczny, że nie ma potrzeby szorowania ani polerowania. Skutecznie usunie zbędny kamień i zacieki. Tym niezwykłym produktem, jest pianka do golenia. Wystarczy delikatnie posmarować nią armaturę, pozostawić na pół godziny, a następnie z pomocą wilgotnej szmatki, lub gąbki usunąć piankę. Efekt jest naprawdę zaskakujący. 

Problem wiecznie zaparowanych luster? Pianka do golenia może się tu przydać

Jest wiele różnych rozwiązań, do których można stosować piankę do golenia i o dziwo wszystkie są bardzo skuteczne. Jednym ze sposobów jest skuteczne pozbycie się problemu zaparowanych luster w łazience. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, ale zawarte składniki aktywne w piance skutecznie zapobiegają osiadaniu się pary wodnej na lustrach czy też szybach. Jest zdecydowanie bardziej skuteczny niż wiele produktów do czyszczenia szyb. 
W tym wypadku wystarczy, że na bawełnianą ściereczkę wyciśniesz niewielką ilość pianki i wytrzesz tym wcześniej umyte lustro. Ten sposób sprawi, że twoje lustro nie będzie parować po kąpieli. Ten sposób można również wykorzystać np. w szybach samochodowych. Aby efekt się utrzymywał, należy czynność powtarzać za każdym razem po wcześniejszym myciu. 

Może Cię też zainteresować: 
- To najlepszy odstraszacz na ptaki. Moja babcia wiesza je na drzewach. Dzięki temu chroni swoje owoce
- Wiemy, jak posadzić truskawki na balkonie. Przestrzegaj tych zasad, a będą pyszne i dorodne
- Murawa zamiast trawnika to nowy trend. Dzięki niej zaoszczędzisz, a mech i chwasty nie będą problemem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.