Jarmark w Warszawie zlokalizowany przy Barbakanie (Międzymurze od Kolumny Zygmunta do ulicy Wąski Dunaj) zaczął się 24 listopada i potrwa do 7 stycznia. Na odwiedzających czekają liczne stragany z rękodziełem, wyrobami artystycznymi, ale też, rzecz jasna, tradycyjnymi przysmakami z różnych regionów, goframi i grzańcem. Warszawski jarmark jest otwarty w godzinach:
W całej Warszawie zlokalizowanych jest jeszcze co najmniej kilka godnych uwagi jarmarków bożonarodzeniowych. Świąteczne stragany i atrakcje można spotkać m.in. w Hali Gwardii, na Placu Politechniki, w centrum handlowym Blue City czy w Pałacu Kultury i Nauki.
We Wrocławiu jarmark również został otwarty 24 listopada i będzie przyjmował gości do 7 stycznia, włącznie z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Tradycyjne wszystko odbywa się na wrocławskim Rynku (pierzeja północna, południowa, wschodnia i zachodnia), ale także przy ul. Świdnickiej (od Rynku do "Przejścia Podziemnego"), ul. Oławskiej (od Rynku do ul. Szewskiej), a także na Placu Solnym. Wyjątkami, jeśli chodzi o godziny otwarcia, są:
Jarmark w Gdańsku, który w 2023 roku zajął drugie miejsce w konkursie Best Christmas Markets organizowanym przez portal Europe's Best Destinations, został otwarty 24 listopada i potrwa do 23 grudnia. Jak co roku, na wszystkich odwiedzających czekają bajkowe iluminacje, oryginalne prezenty i mnóstwo klasycznych straganów, na których można się zaopatrzyć w gadżety, regionalne przysmaki i aromatyczne napoje. Całość obejmuje Targ Węglowy, ul. Bogusławskiego, Tkacką oraz Zbrojownię. Godziny otwarcia są następujące:
Podobnie jak w ubiegłym roku, jarmark w stolicy Wielkopolski pojawił się w dwóch lokalizacjach. Od 17 listopada do 7 stycznia sercem świątecznej atmosfery Poznania będzie Plac Wolności, a od 18 listopada do 23 grudnia również hala Międzynarodowych Targów Poznańskich. W ramach tego wydarzenia odbywają się występy artystyczne czy warsztaty dla dzieci. Godziny otwarcia jarmarków w Poznaniu: