Poinformowała męża o ciąży w kontrowersyjny sposób. Internauci nie mieli litości. "To obrzydliwe"

Poinformowanie partnera o ciąży zawsze jest ważnym momentem dla związku. Aby uczynić go wyjątkowym, wiele kobiet decyduje się przekazać nowiny w formie niespodzianki. Tak też było w przypadku jednej z TikTokerek, Jasmine Chiswell. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z jej planem.

Profil @jasminechiswell cieszy się dużą popularnością na TikToku. Jasmine zebrała dotąd ponad 16 mln obserwujących. Jej filmiki poświęcone są szeroko pojętej tematyce lifestylowej. W niektórych z nagrań pojawia się także jej rodzina – mąż Maverick oraz roczny synek.

Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Informacje o kolejnej ciąży Jasmine trzymała w sekrecie. Chciała uniknąć rozczarowań

Jasmine i Maverick starali się o drugie dziecko już od jakiegoś czasu, niestety bezskutecznie. W końcu kobieta postanowiła zrobić test ciążowy bez wiedzy swojego partnera. Jak poinformowała na filmiku nagrywanym podczas tej okazji, Maverick zawsze był przygnębiony brakiem dobrych nowin. Tym razem jednak okazało się, że Jasmine jest faktycznie w ciąży.

Nietypowy sposób poinformowania o ciąży wzbudził obrzydzenie. Plan nie poszedł zgodnie z założeniem

Jasmine nie poinformowała Mavericka o ciąży od razu. Zamiast tego postanowiła ukryć pozytywny test ciążowy w kubełku lodów. Wetknięty w deser test otoczyła owocami oraz wafelkami i dodatkowo polała lodami, aby plastik nie był zauważalny na pierwszy rzut oka.

Jest super słodki, a w środku znajdziesz małą niespodziankę

- poinformowała partnera Jasmine, wręczając mu kubełek.

Maverick był dość podejrzliwy i stwierdził nawet, że deser wygląda okropnie, a po wieściach o niespodziance dodał, że zniechęciło go to do jedzenia. Mimo to mężczyzna przystąpił do konsumpcji. Gdy w końcu dostał się do testu, zaczął go oblizywać, nie będąc w stanie powiedzieć, co to jest. Zszokowana Jasmine próbowała go zatrzymać, krzycząc jego imię, ale mężczyzna najwyraźniej sam zorientował się już, z czym ma do czynienia i zareagował odruchem wymiotnym. Internauci również nie kryli obrzydzenia.

To obrzydliwe.
Mogłaś chociaż owinąć to w plastik.
Prawie zwymiotowałem, ale gratuluję!

- czytamy w komentarzach.

Sądząc po reakcji Jasmine, ona sama nie spodziewała się takiego obrotu sprawy, co zresztą odzwierciedla jej podpis pod filmikiem:

Najsłodsza, ale chyba i najbardziej obrzydliwa ciążowa niespodzianka… Nie mogę uwierzyć, że ON TO ZJADŁ!!!

Na szczęście przyszły tata bardzo szybko doszedł do siebie, a radość z powodu dobrych nowin wzięła górę nad obrzydzeniem. Nagranie kończy się jego zaskoczoną, ale uśmiechniętą twarzą i stwierdzeniem:

Cóż, przynajmniej jesteś w ciąży.

Może cię też zainteresować:

- Japończycy wierzą, że to klucz do szczęścia. Od lat stosują te zasady w codziennym życiu
- O narodzinach we wrocławskim ZOO mówi już cały świat. Do tej pory po Ziemi chodziło ich zaledwie dwóch
- Anna Dereszowska pokazała się bez makijażu. Uwagę fanów zwrócił jednak inny detal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.