Linia małżeństwa na dłoni? Gdzie się znajduje i co można z niej wyczytać?

Linia małżeństwa na dłoni, według znanej od czasów starożytnych sztuki chiromancji, obrazuje długość oraz trwałość związków danej osoby. Można z niej wyczytać także pewne cechy, które mają wpływ na relacje między kobietą, a mężczyzną, w tym m.in. tendencje do zdrady. Która kreska na dłoni to linia małżeństwa?

Linia małżeństwa — gdzie jej szukać i jak interpretować jej wygląd?

Linia małżeństwa na dłoni przedstawia, w jaki sposób ułoży się nasze życie uczuciowe. Jeżeli wierzyć starożytnej sztuce chiromancji, z dłoni człowieka można wyczytać jego los oraz cechy określające jego osobowość. Linia małżeństwa jest jedną z wielu linii na dłoni, z których osoby zajmujące się wróżbiarstwem "czytają", jakie jest przeznaczenie człowieka oraz co go spotka. Najbardziej znaną jest linia życia, która obrazuje witalność i energię życiową, ale oprócz niej duże emocje wzbudza także linia losu, która odpowiada za karierę i majątek oraz linia serca, która — zgodnie ze sztuką chiromancji — wiele mówi o emocjach danej osoby oraz pozwala stwierdzić, czy w życiu kieruje się ona przede wszystkim sercem, czy rozumem.

Linia małżeństwa na dłoni znajduje się tuż poniżej małego palca. Zgodnie ze sztuką chiromancji, z linii małżeństwa na dłoni można wyczytać to, jak trwałe będą nasze związki oraz zaczerpnąć informacji, czy weźmiemy ślub raz, czy kilkakrotnie będziemy stawać na ślubnym kobiercu. Jak zinterpretować wygląd linii małżeństwa na dłoni? Jeżeli jest ona stosunkowo długa — oznacza to, że naszym przeznaczeniem jest długi i szczęśliwy związek. Linia przerywana będzie świadczyła o tym, że małżeństwo będzie burzliwe i nieudane. Bardzo krótka linia małżeństwa na dłoni obrazuje nietrwałość związków, natomiast kręta symbolizuje skłonność do zdrady i częstej zmiany partnera. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Linia małżeństwa — na której dłoni powinna być odczytywana?

Wiemy już, gdzie znajduje się i co oznacza linia małżeństwa. Na której dłoni należy ją oglądać, aby wyciągać wnioski na temat naszego życia uczuciowego? Już od czasów starożytnych obu dłoniom nadawano konkretne znaczenie. Lewa dłoń obrazuje los człowieka i wydarzenia, na które nie ma on wpływu. Prawa dłoń z kolei — określana jako dłoń wolnej woli — pokazuje to, co zostało wykreowane przez człowieka i jest wynikiem jego działań. W chiromancji znaczenie ma jednak także to, która dłoń jest dominująca. Jeżeli na co dzień posługujesz się głównie prawą ręką, to właściwe dla Ciebie będą powyższe sposoby interpretacji. Dla osób leworęcznych z kolei należałoby odczytywać je na odwrót. 

Dzieci? Linia małżeństwa na dłoni zdradzi, ilu potomków możesz się spodziewać

Zgodnie z zasadami chiromancji, na dłoniach zapisane są informacje odnoszące się nie tylko do życia uczuciowego, ale także do naszych dzieci. Linia małżeństwa na dłoni sąsiaduje bezpośrednio z innymi niewielkimi liniami, które wskazują na to, czy zostaniemy rodzicami i jak liczne będzie nasze potomstwo. Linie dzieci to drobne linie biegnące od linii małżeństwa w górę. Miejsce ich położenia na dłoni nie jest zatem przypadkowe, ponieważ wiąże się bezpośrednio ze związkiem uczuciowym. Linie dzieci kryją w sobie tajemnicę dotyczącą tego, ile będziemy mieć dzieci. Ich liczba odpowiada liczbie naszych potomków w przyszłości. Czy jest to jedyna informacja, jaką można z nich wyczytać? Okazuje się, że nie, a według doświadczonych chiromantów, niewielkie linie biegnące tuż przy linii małżeństwa na dłoni, skrywają jeszcze inny przekaz. 

Wróżenie z ręki — liczba dzieci i ich cechy wypisane na dłoni

Jakie jeszcze informacje może dać wróżenie z ręki? Liczba dzieci to — jak już wiemy — nie jest jedyna wzmianka o potomkach, jaka jest zapisana na dłoni każdego człowieka. Chiromanci oprócz liczby dzieci, odczytują z dłoni także inne cechy, jak m.in. płeć i stan zdrowia dzieci. Jeśli linie są głębokie i wyraźnie zarysowane, oznacza to chłopca. Linie wąskie i mało widoczne symbolizują natomiast dziewczynkę. Dwie mocno zbliżone do siebie linie mogą oznaczać bliźnięta. Rozwidlenie linii u dołu to zły znak. Może wskazywać na słabą witalność oraz to, że nasi potomkowie będą mieli w przyszłości problemy ze zdrowiem. Niekiedy wróżby dotyczące dzieci są inaczej interpretowane dla kobiet i dla mężczyzn. Zgodnie z nimi, głęboko zarysowane linie u mężczyzny wskazują, że jego dzieci będą zdrowe i silne. Jeżeli natomiast ich widoczność jest niewielka, może to zwiastować, że dzieci będą miały problemy zdrowotne. Idąc tym tropem interpretacji, z linii na dłoni kobiety można z kolei wyczytać informacje dotyczące tylko liczby dzieci, a inne ich cechy nie są widoczne. 

Zobacz też: Linie na dłoni. Znaczenie każdej z nich jest inne. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć o sobie

Więcej o:
Copyright © Agora SA