"Akacjowa 38" podbiła serca Polaków. Kto zagrał główne role? Emisja w telewizji prawie codziennie

We wrześniu w telewizji zadebiutowała "Akacjowa 38". Serial niemal od razu podbił serca widzów, którzy z niecierpliwością czekają, aby poznać dalsze losy pięknej pokojówki. O czym opowiada produkcja? Sprawdź, gdzie oglądać "Akacjową 38" i kiedy emisja w telewizji.

Telewizja Polska od lat emituje wiele telenowel oraz seriali. Część z nich przez lata cieszy się ogromnym zainteresowanie. Czy tak będzie w przypadku "Akacjowej 38", która zadebiutowała niedawno na antenie TVP2. O czym opowiada serial, który podbił serca widzów i kiedy można go oglądać?

Zobacz wideo Koniec "The Crown"! Dominik West zdradza, jaka była ostatnia nakręcona scena

"Akacjowa 38" podbija TVP. O czym opowiada nowy serial? Widzowie z zapartym tchem śledzą losy Carmen

"Akacjowa 38" to hiszpański serial kostiumowy, który niedawno pojawił się w Telewizji Polskiej. Akcja rozgrywa się w 1899 roku, a główną bohaterką jest Carmen - młoda ciężarna kobieta, która żyje u boku agresywnego i przemocowego męża Justo. Gdy pewnej nocy mężczyzna wraca do domu pod wpływem, próbuje skrzywdzić swoją żonę. Ta, chcąc się bronić, uderza Justo twardym narzędziem w głowę, a on upada nieprzytomny na ziemię. Carmen jest przekonana, że zabiła swojego męża, dlatego wraz z matką zakopuje go w lesie, a następnie ucieka. W drodze zaczyna rodzić i sprowadza na świat upragnioną córkę. Kobieta nie wie, co przyniesie przyszłość, dlatego zostawia dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje jednak, że kiedyś po nie wróci. Następnie udaje się do pobliskiego miasta, gdzie podupada na zdrowiu. Młodą mamę ratuje miejscowy lekarz German, który od razu się w niej zakochuje. Carmen zmienia jednak tożsamość oraz imię na Manuela, a następnie zatrudnia się jako pokojówka w domu przy tytułowej ulicy Akacjowa 38.

Obsada "Akacjowej 38". Kiedy można oglądać serial w telewizji?

Główną bohaterkę zagrała Sheyla Fariña, którą widzowie mogą kojarzyć z filmowego hitu "Skóra, w której żyję". Miała tam drobną rolę, jednak była dla niej przepustką do świata show-biznesu. Wystąpiła również w filmie "Mamuśka", "Gun City" i w serialu "Hotel Vidago Palace". Postać Carmen to jej największa rola, w którą wciela się od 2015 roku. Z kolej Germana zagrał Roger Berruezo. Aktor znany jest też z takich produkcji jak: "Czerwony orzeł", "Babski weekend", "To brzmi jak miłość" czy "Samce alfa". Davida Muro zagrał Servanda Gallo, natomiast Sandra Marchena wcieliła się w postać Rosiny Rubio. "Akacjowa 38" jest emitowana na antenie TVP2 od poniedziałku do soboty o godzinie 18.45. Serial można także oglądać na platformie streamingowej TVP VOD.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.