Trzy znaki zodiaku, które mają szczęście w życiu - kto urodził się pod szczęśliwą gwiazdą?

Jak myślisz, które trzy znaki zodiaku mają szczęście w życiu? Chociaż szczęście to pojęcie względne i dla każdego może oznaczać coś innego, to czasami wydaje się, że inni mają go odrobinę więcej. Które znaki zodiaku mogą mówić o wyjątkowo udanym rozdaniu?


Dlaczego niektórzy wydają się być zawsze szczęśliwi, podczas gdy inni ciągle bezskutecznie gonią za szczęściem? Być może data urodzenia ma tutaj pewien wpływ, co nie znaczy, że szczęścia nie można zbudować samodzielnie. Poznaj trzy znaki zodiaku, które mają szczęście w życiu według horoskopu. Czy Twój znak widnieje na tej liście? 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Trzy znaki zodiaku, które mają szczęście w życiu - Strzelec  

Spośród 12 znaków zodiaku Strzelec zdecydowanie należy do grupy szczęśliwców. Wszystko za sprawą naturalnej skłonności do wolności i przygody. Strzelec nawet jeśli chwilowo czuje spadek formy, to zawsze może skorzystać z wewnętrznego mechanizmu, który pomaga mu w ucieczce przed odczuwaniem smutku, czy bólu. Strzelec zazwyczaj wręcz promienieje i nie ulega wpływom zła świata zewnętrznego. Szczęście przynosi mu też związek, ale partner Strzelca musi rozumieć jego potrzebę niezależności i ciągłego pędu. Nie wszyscy są w stanie dotrzymać mu kroku i nie wszystkim odpowiada takie szybkie tempo. 

Trzy znaki zodiaku, które mają szczęście w życiu - Ryby 

Osoba spod znaku Ryb to bardzo ciekawy przypadek. Częsty płacz pozwala jej dać upust emocjom, co w rezultacie prowadzi do szczęścia. Taka samoregulacja skutecznie pomaga pokonać smutek i otworzyć się na szczęście. Ryby nie tłumią emocji, co sprawia, że na swój sposób są bardzo szczęśliwe, a zapłakane oczy otoczenie odbiera jako część ich fascynującej natury. Ryby do szczęścia potrzebują też drugiej połówki, związek daje im poczucie spełnienia i bezpieczeństwa. Na drugim biegunie są porzucone Ryby, które bardzo cierpią z powodu odrzucenia. Po złych doświadczeniach uruchamiają wyrachowaną część swojej natury i same skaczą z kwiatka na kwiatek, chroniąc w ten sposób swoje własne uczucia. 

Trzy znaki zodiaku, które mają szczęście w życiu - Byk 

Byk to wielki romantyk, który nie stroni od romansów, co czyni jego życie niezwykle szczęśliwym. Byk kocha ludzi, jedzenie i wszystko, co piękne. Szczęście sprawia mu komfort i rzeczy materialne, które lubi wokół siebie gromadzić. Osoby spod znaku Byka są uparte i zawzięcie dążą do celu, ich szczęście może skończyć się w momencie, gdy nie dostaną tego czego oczekują. 

Twojego znaku brakuje na tej liście? Pamiętaj, że szczęście to także codzienny wybór, którego dokonujemy po przebudzeniu każdego poranka. To w głównej mierze od nas zależy, czy jesteśmy szczęśliwi, czy towarzyszy nam smutek. Szczęście to też bliskie osoby, którymi warto się otaczać, to właśnie nasze prywatne anioły podnoszą nas w chwili zwątpienia. Każdy nowy dzień jest darem i tak należy go traktować. 

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz też: Horoskop na tydzień 30.10 - 5.11 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.