Horoskop tygodniowy 22-28 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 22-28 stycznia 2024 roku. Najbliższe dni mogą trochę namieszać w życiu Wodników, Baranów oraz Panien. Pozostałe znaki też nie będą narzekać na nudę. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop na nowy tydzień.

Horoskop tygodniowy - Baran

Ten tydzień zaskoczy Cię pewną decyzją, która przyjdzie z góry. I chociaż na początku możesz odnieść wrażenie, że stracisz. W dalszej perspektywie nie tylko utrzymasz dotychczasowe przywileje, ale też zyskasz całkiem nowy pakiet.  

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy - Byk

W tym tygodniu myślami będziesz gdzieś daleko. Być może tego właśnie teraz najbardziej Ci potrzeba. Musisz w końcu spojrzeć na swoją sytuację z lotu ptaka, tylko wtedy zrozumiesz, co jest naprawdę ważne. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu zapomnisz o troskach i skupisz się na tym, co najważniejsze. Twoi bliscy dadzą Ci tyle radości i szczęścia, ile będziesz w stanie udźwignąć. Zapowiada się bardzo udany tydzień, pełen ciepła i pozytywnych myśli. 

Horoskop tygodniowy - Rak

Ten tydzień wystawi na próbę Twoje zaufanie. Ktoś, kto wydawał się być po Twojej stronie teraz może Cię zdradzić. Zamiast załamywać ręce, wyciągaj wnioski i ucz się na błędach. 

Horoskop tygodniowy - Lew

W tym tygodniu otrzymasz ekstra gotówkę. Pewne marzenie, które już dawno pokryło się kurzem, wróci ze zdwojoną siłą. Czeka Cię bardzo udany tydzień. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Czeka Cię wymagający tydzień, ale warto się postarać. Nad Twoją głową właśnie zapadają kluczowe decyzje, które będą miały bardzo duży wpływ na kolejne lata. Będzie dobrze, ale nic nie przyjdzie Ci za darmo.   

Horoskop tygodniowy - Waga

Miłość pokona wszelkie problemy, ten tydzień ukaże Twój związek w pełnym świetle. W końcu odpuścicie kłótnie o drobiazgi i zaczniecie ciszyć się wspólnym czasem. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Po odcięciu toksycznych osób z otoczenia skupisz się na całkiem nowych możliwościach. Nowe przyjaźnie okażą się o wiele bardziej wartościowe, Twoja lepsza przyszłość zaczyna się tu i teraz. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Zacznij doceniać to co masz, Twoja druga połówka pójdzie za Tobą w ogień. Tymczasem Tobie często zdarza się myśleć tylko o sobie. Działaj, dopóki nie jest za późno. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Kochasz, ale wciąż masz wątpliwości? Ten tydzień pozwoli Ci na wnikliwą analizę, zobaczysz pełen obraz danej sytuacji i podejmiesz właściwą decyzję. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Martwisz się, że Twój plan się nie uda? W tym tygodniu po prostu ufaj swojej intuicji, musisz zobaczyć szerszy plan, a dostrzeżesz też swoje marzenia. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą tydzień, w którym zwolnisz i zadbasz o swoje zdrowie. Ostatnio jesteś w ciągłym pędzie i nie wiesz już, co jest ważne, a co można odpuścić. Musisz się tego od nowa nauczyć. 

Zobacz też: Poznaj trzy znaki zodiaku, które oszukują najczęściej i mogą wpaść w problemy finansowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.