Podziękowania komunijne dla gości. Dzięki nim zapamiętają ten wyjątkowy dzień na długo

Wiele osób zastanawia się, jakie powinny być podziękowania dla gości. Komunia to ważna uroczystość, którą z pewnością będą pamiętać i bez upominków, jednak na pewno miłym gestem będzie wręczeni im symbolicznego podziękowania za udział w tej wyjątkowej uroczystości.

Komunia to wyjątkowa uroczystość. Warto więc podziękować gościom za przybycie. Nie trzeba oczywiście wydawać fortuny na prezenty. Wystarczą kartki lub drobne upominki, dzięki którym z pewnością gościom będzie bardzo miło. 

Zobacz wideo Jakie prezenty daje się dziś na komunię? [SONDA]

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Jak można podziękować gościom za przybycie na komunię? Rozważ te drobne upominki

Drobne upominki w ramach podziękowania gościom za przybycie to bardzo dobry pomysł. Z pewnością będzie im miło jeśli dostaną kartkę czy niewielką świeczkę zapachową przypominająca im o tym wyjątkowym dniu. Podpowiemy ci kilka ciekawych propozycji, dzięki którym goście zapamiętają ten dzień na długo. 

  • Kartka z podziękowaniami - to doskonały prezent, który nie powinien zbyt mocno nadwyrężyć budżetu. Możesz napisać ciekawe podziękowania, dzięki którym z pewnością na twarzach gości pojawi się uśmiech. 
  • Czekoladki i krówki - drobne słodkie przekąski z charakterystycznym komunijnym wzorem, z pewnością będą miłym upominkiem. Jeśli wiesz, że twoi goście lubią słodycze, to może być dobry wybór.
  • Małe świeczki zapachowe - opakowane w ładne słoiczki z pewnością będą stanowić doskonały prezent.
  • Małe różańce lub aniołki - świetnie nawiążą do tematyki uroczystości. Co więcej, będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

To możesz wpisać na kartkę z podziękowaniami dla gości. Dzięki temu na pewno się uśmiechną

Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz, zawsze możesz dodać do niego pisemne podziękowanie. Przedstawimy ci propozycje, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach twoich gości. 

Drodzy Goście, dzięki Waszej obecności ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Jesteśmy Wam wdzięczni za Waszą obecność na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej (imię dziecka).

***

Z całego serca bardzo dziękuję za
Twoją obecność w tak ważnym
dniu, gdy w moim serduszku
zamieszkał Pan Bóg. Dziękuję za
udział w uroczystości Pierwszej
Komunii Świętej (podpis dziecka).

***

Mieć Boga w sercu i żyć z Bogiem
na każdy dzień – to jest szczęście.
Dziękujemy za obecność na uroczystości
I Komunii Świętej (imię dziecka).

***

Chcemy Wam za przybycie podziękować
i nieco słodkości podarować.
Byście nas miło wspominali
i nieraz do tego dnia w myślach powracali.

Więcej o:
Copyright © Agora SA